Odpowiedź: Status Skull and Bones w Xbox Game Pass został potwierdzony

Po licznych opóźnieniach Skull and Bones w końcu wyrusza w swój dziewiczy rejs. Gracze nie mogą się doczekać, aby zagrać w grę, ale mogą się zastanawiać, czy można w nią grać za darmo, zanim zrzucą na nią dublony — czy można ją znaleźć w ramach Game Pass?

Czy Skull and Bones jest dostępny w ramach Xbox Game Pass?

Jeśli chcesz bezpłatnie wypłynąć na pełne morze, możesz mieć pecha — gra Skull and Bones nie jest objęta żadnym poziomem subskrypcji Xbox Game Pass. Jeśli jednak chcesz dać temu wirowi, istnieje sposób, dzięki któremu możesz to osiągnąć. Musisz zarejestrować się, aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego Ubisoftu + lub zasubskrybuj ją razem z subskrypcją Xbox Game Pass. Jeśli subskrybujesz PlayStation + Extra lub Premium, Ubisoft + jest również częścią Twojej subskrypcji.

Ponieważ Ubisoft + obejmuje dostęp do innych gier Ubisoft, takich jak Assassin’s Creed Miraż, może to być idealny moment, aby sprawdzić niektóre z ich nowszych gier i przekonać się, czy chcesz kupić je za pełną cenę. Ponieważ Skull and Bones oferuje wspaniałą morską przygodę dla Ciebie i Twoich znajomych, może to być najtańszy sposób na zaangażowanie wszystkich, ponieważ Ubisoft + kosztuje tylko 17,99 USD miesięcznie w porównaniu z ceną zakupu z góry wynoszącą 69,99 USD za sam ten konkretny tytuł.

Chociaż byłoby wspaniale, gdyby Ubisoft + był dołączony do Xbox Game Pass, wciąż możemy znaleźć sposoby na wdychanie się w jakieś szaleństwa za niższą niż oczekiwano cenę. W katalogu Xbox Game Pass wciąż znajduje się mnóstwo fantastycznych gier, w tym Sea of ​​Thieves dla tych, którzy szukają alternatywnych pirackich wrażeń.

Upewnij się, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi sprawami związanymi ze Skull and Bones, sprawdzając naszą sekcję poniżej i dowiedz się, czy są jakieś walka wręcz w tej konkretnej przygodzie.