Odpowiedź: Statek ekstrakcyjny w Helldivers 2 – czy może spowodować twoją śmierć?

Za każdym razem, gdy ukończysz misję w Helldivers 2, będziesz musiał zrobić wszystko, co możliwe, aby przetrwać wystarczająco długo, aby móc się ewakuować. Jak okropne byłoby, gdyby statek ekstrakcyjny mógł zabić także ciebie, tak jak robaki, które przez cały ten czas eliminowałeś?

Czy statek może cię zabić w Helldivers 2?

Jak widać na powyższym filmie, możesz zostać zmiażdżony przez Statek Ekstrakcyjny. Jak okropne byłoby przejść przez wszystkie próby i udręki, z jakimi borykasz się jako Helldiver, a potem w ostatniej chwili przegrać, bo nie udało ci się usunąć z drogi statku? To upokarzające, ale także zabawne – zwłaszcza jeśli bawisz się swoim znajomych na wszystkich platformach.

Wygląda na to, że nie tylko na pokaz każą ci oczyścić lądowisko. Na szczęście, jeśli grasz Solo, po prostu odrodzisz się i wrócisz, aby wycofać się z misji zgodnie z zamierzeniami. Jeśli jednak grasz w trybie wieloosobowym, istnieje ryzyko, że twoja drużyna będzie zbyt zajęta wyśmiewaniem się z ciebie, aby przywrócić cię do gry i zdobyć nagrody na koniec misji. Upewnij się, że masz za sobą dobry zespół, aby uniknąć jakichkolwiek problemów.

Jeśli masz nadzieję zarobić mnóstwo opcji dostosowywania dla Twojego Helldivera wykonywanie misji samodzielnie lub ze znajomymi będzie kluczowym sposobem na zdobycie nowych przedmiotów kosmetycznych bez wydawania ani grosza. Będziesz chciał mieć pewność, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby jak najszybciej zdobyć wszystkie te elementy, a nieudana misja sprawi, że stracisz medale i inne przedmioty.

Upewnij się, że jesteś gotowy na wszystko, co Helldivers 2 może rzucić Ci w drogę, sprawdzając poniższą sekcję i ucząc się dlaczego Twoja szybka gra na PS5 nie działa.