Odpowiedź: Odpowiedź na liczbę możliwych kombinacji w nieskończonym rzemiośle

Infinite Craft naprawdę wystawia na próbę „twoja wyobraźnia jest granicą” w tej niekończącej się grze o rzemiośle. Oto, ile kombinacji naprawdę jest w Infinite Craft.

Ile możliwych kombinacji istnieje w nieskończonym rzemiośle? – odpowiedział

Infinite Craft ukazało się 31 stycznia i od tego czasu zyskało rzeszę fanów, którzy mają obsesję na punkcie znajdowania jak najbardziej absurdalnych kombinacji. Oczywiście że możesz rzemiosło Ludzie I Yaoi, ale możesz być jeszcze dziwniejszy. Możesz połączyć Yuri Szatana z Yuri Rainbow, aby stworzyć najlepszego Yuri Yuri.

W sumie Infinite Craft ma co najmniej 200 000 możliwych kombinacji rzemieślniczych. Rzeczywistość jest taka, że ​​kombinacji jest prawdopodobnie znacznie więcej.

W tweecie opublikowanym w dniu premiery Infinite Craft twórca Infinite Craft, Neal Agarwal, powiedział:

„Do tej pory wypróbowano 200 000 unikalnych kombinacji! Ale wciąż nikt nie stworzył Shake Shack.

Ten tweet ukazał się godzinę po uruchomieniu Infinite Craft i od tego czasu nastąpił gwałtowny wzrost liczby użytkowników. Włącznie z użytkownikiem, który odpowiedział na tego tweeta, przedstawiając dowód, że w końcu stworzył Shake Shack. Możemy założyć, że od tego czasu wypróbowano znacznie ponad 200 000 kombinacji. Nawet nie jestem w stanie zliczyć, ile ich stworzyłem, próbując stworzyć każdy kraj w Afryce. Pewnego dnia cię odnajdę, Algierio.

Wiele kombinacji Infinite Crafts jest intuicyjnych. Połączenie Góry z Górą utworzy na przykład Pasmo Górskie. Ale inni są trochę bardziej żartobliwi. Możesz połączyć Yuriego z Mittem Romneyem, aby stworzyć Rękawiczki, a następnie połączyć Rękawiczki z Dinozaurem, aby stworzyć Dinomitteny.

Możesz też po prostu dodawać liczby do Sharknado, aby otrzymać Sharknado 1, Sharknado 2 i tak dalej. Aż do Sharknado 69. Świat jest naprawdę twoją wytrąconą z równowagi ostrygą w Infinite Craft i ma to sens, tak wielu straciło dla niego godziny życia.