Odpowiedź: Odpowiedź na Ghost in the Machine Research w Pokemon GO

Pokemon GO wydawało się ostatnio niesamowicie ciche z powodu braku nowych wydarzeń i ogłoszeń badawczych. Tak więc, kiedy przypadkowo wypuścili wcześniej badania zatytułowane „Ghost in the Machine”, gracze szybko zaczęli spekulować, na czym będą polegać nadchodzące badania.

Co wiemy o Ghost in the Machine Badania Pokemon GO

Niantic przypadkowo opublikowało swoje najnowsze badania o nazwie „Ghost in the Machine” i wkrótce potem zniknęło. Na szczęście niektórzy gracze o sokolich oczach byli świadkami wpadki Niantic i udało im się zrzut ekranu pokazać reszcie graczy.

Szczegóły Pokemon GO w maszynie

Badanie Ghost in the Machine składa się tylko z jednego etapu. Należy go ukończyć w niecałe dwanaście dni, a to mnóstwo czasu. Wymagany krok brzmi: „Złap mnie, jeśli potrafisz!” i nagradza trenerów 30 cukierkami Rotom. Rotom jest znany z unikania schwytania, nic więc dziwnego, że Niantic włączyło to do Pokemon GO.

Poniżej pola Nagrody znajduje się niekompletny kod. Wspomniany kod będzie musiał zostać pomyślnie wypełniony, a następnie wykorzystany, aby można było ukończyć badanie. Niantic wspomniało o tym podczas swojej trasy Pokemon GO: Sinnoh – Los Angeles stronaktórą nazywają „zagadką paranormalną”.

„Rotom psoci podczas Pokémon GO Tour: Sinnoh – Los Angeles! Współpracuj z innymi Trenerami, aby ułożyć tajny kod, który odblokuje spotkanie z Rotomem. Gdy trenerzy na stadionie Rose Bowl odszyfrują kod, trenerzy na całym świecie również będą mogli go wykorzystać!”

Niantic, 2024

Gracze biorący udział w wydarzeniu w Los Angeles muszą współpracować, aby ukończyć zagadkę i uzyskać prawidłowy kod. Na szczęście ten kod jest pojedynczym kodem, który może być współużytkowany przez wszystkich, dzięki czemu każdy może z niego korzystać na całym świecie, a wkrótce zostanie udostępniony online, aby każdy mógł z niego skorzystać. Rotom dla każdego!

Nagrody Pokemon GO Ghost in the Machine

Za ukończenie kroku Pokemon GO Ghost in the Machine „Złap mnie, jeśli potrafisz!” otrzymasz następujące informacje:

  • 30 cukierków Rotom
  • 479 Gwiezdny Pył
  • 459 doświadczenia
  • Spotkanie z Rotomem

Jak wykupić ducha w badaniach maszynowych w Pokemon GO

Proces wykorzystania badań Ghost in the Machine w Pokemon GO przebiega następująco.

  • Obserwuj to połączyć do strony realizacji oferty Pokemon GO Live.
  • Jeśli pojawi się monit, zaloguj się na swoje konto Pokemon GO.
  • Użyj kodu odkrytego przez graczy z Los Angeles w sekcji realizacji.

Po pewnym śledztwie gracze będą teraz mieli Rotoma dodanego do swojego PokeDexu w grze. Co jest świetne, kolejny Pokemon Sinnoh powalony. Jeśli jednak spodziewaliście się, że wydarzenie Sinnoh zakończy regiony PokeDex, tak jak to miało miejsce w przypadku trzech poprzednich wydarzeń, wiedzcie, że Arceus, Phione i Manaphy nie zostaną wydane podczas wydarzenia. Porażka!