Odpowiedź: Odpowiedź: Czy w Helldivers 2 można grać na platformie Steam?

Możliwość wskoczenia w dynamiczną strzelankę z perspektywy trzeciej osoby na swoim ulubionym przenośnym komputerze brzmi świetnie, ale czy Helldivers 2 to zbyt duża gra, aby tutaj działać? Zagłębmy się w szczegóły i przekonajmy się, czy możemy strzelać w drodze.

Czy w Helldivers 2 Steam Deck można grać? – odpowiedział

Jeśli masz nadzieję po prostu uruchomić swój Steam Deck i od razu wskoczyć do akcji, którą oferuje Helldivers 2, może się okazać, że nie masz szczęścia. Wydaje się, że jest kilka rzeczy, które powodują problemy z uruchomieniem Helldivers 2 na Steam Deck, a mianowicie zastosowane tutaj zabezpieczenia nProtect DRM.

Tweet autorstwa @PC_Focus_ na X (dawniej znany jako Twitter)

Próba uruchomienia gry z domyślnego programu uruchamiającego Steam z dowolną wersją Protona kończy się błędem i zawieszaniem się gry. Wydaje się, że powtarza ogólne problemy, z którymi borykają się gracze na PC w tej chwili niestety. Jednakże dla tych, którzy chcą zagłębić się w szczegóły, istnieje sposób, dzięki któremu Helldivers 2 będzie działać zgodnie z oczekiwaniami na przenośnym urządzeniu.

Według A Wątek Reddit autorstwa u/Lucent_będziesz musiał wykonać kilka kroków, aby uruchomić grę na platformie Steam;

  • Pobierać Proton GE wersja 7.49
  • Uruchom grę w trybie pulpitu
  • Zmień ustawienia graficzne na Niskie/Średnie

Pamiętaj o jednej rzeczy — dzięki temu Twój Steam Deck będzie bardzo ciepły, więc chroń swoje ręce, jeśli planujesz wypróbować tę metodę. Jeśli nie możesz się doczekać, aby wypróbować tę grę na kanapie, wydaje się, że jest to jedyny sposób, aby gra działała spójnie i dobrze. Helldivers 2 wydaje się być grą idealną grać z przyjaciółmiwięc szansa na grę w podróży wydaje się całkiem świetnym planem.

Pamiętaj, aby uważnie śledzić naszą sekcję poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, czy możesz Zmierz się z hordami w pojedynkę.