Odpowiedź: Odpowiedź: Czy można ulepszać broń w Helldivers 2?

W grze Helldivers 2 dostępnych jest mnóstwo broni, począwszy od standardowych opcji zbroi po fortele, ale to nie znaczy, że każdą z nich można ulepszyć. W tym przewodniku dowiesz się, czy broń można dostrajać i jak działa ten proces.

Czy w Helldivers 2 można ulepszać broń?

Ulepszenia Helldivers 2

Broni nie można ulepszać w Helldivers 2, ale możesz zmienić ich funkcję lub ulepszyć swoje Stratagemy. Jeśli jednak chodzi o standardową broń znajdującą się w Zbrojowni, otrzymasz dokładnie to, co widzisz. Nie ma sposobu, aby zwiększyć obrażenia, jakie każdy może zadać, ani zwiększyć jego celność.

Kiedy jesteś na misji galaktycznej, możesz przynajmniej zmienić drobne cechy, takie jak tryb strzelania lub powiększenie optyki. Na kontrolerze można to zrobić, przytrzymując „kwadrat”, a następnie używając pada kierunkowego, aby wybrać nowe tryby. Są to jednak tylko mniejsze opcje pomocnicze i nie zmieniają żadnych statystyk broni.

Jeśli chodzi o strategie broni pomocniczej, istnieje kilka ulepszeń, które możesz uzyskać na ekranie Zarządzania statkiem na swoim osobistym statku. Po otwarciu menedżera dostępna jest zakładka z modułami statku wymagającymi próbek. Niektóre ulepszenia w sekcji Moduły zapewnią więcej amunicji lub krótsze czasy odnowienia.

Zawsze świetnie jest mieć mniejsze opcje ulepszeń najpotężniejszej broni w Helldivers 2, ale opcja prostego ulepszenia po prostu nie istnieje. Jeśli chcesz przetrwać hordy zagrażające wolności Super Ziemi, musisz polegać na standardowych odblokowanych broniach i kilku dobrych towarzyszach. W tym celu musisz zaoszczędzić trochę medali.

Ulepszanie personalizacji postaci jest również możliwe dla każdego miłośnika mody w galaktyce.