Odpowiedź na pytanie: Czy moduł sprawdzania sklepu Valorant nadal działa?

Chociaż codzienne resetowanie sklepu Valorant jest miłe dla oka, otwieranie gry w celu ich zobaczenia może być kłopotliwe. Oto, czy nadal możesz korzystać z Valorant Store Checker.

Czy nadal możesz sprawdzić sklep Valorant poza grą?

Niestety, tak jest nie można już korzystać z Valorant Store Checker lub inne podobne programy, które pozwalają zobaczyć Twój sklep poza grą. Riot Games wysłało niedawno ustawy DMCA do wszystkich projektów oferujących tę funkcjonalność, więc przestały one działać. Jeśli spróbujesz użyć zainstalowanego programu, prawdopodobnie wyświetli się ostatni sklep, który mógł sprawdzić, lub w ogóle nie będzie działał.

Powód tej zmiany jest nieznany, ale prawdopodobnie dostęp do API (część backendu Valorant w laickim rozumieniu) oferował dostęp do rzeczy, które mogły stanowić problem dla bezpieczeństwa Valorant lub ogólnie bezpieczeństwa Riot. Niezależnie od przyczyny, szkoda, że ​​musisz teraz otworzyć grę, aby sprawdzić, czy są jakieś atrakcyjne okazje.

Choć to wielka szkoda, istnieją sposoby, aby zobaczyć część swojego obecnego sklepu. Dzięki Riotowi częstemu ogłaszaniu najnowszych pakietów na swoich kontach Valorant w mediach społecznościowych, powinieneś wiedzieć, kiedy te pakiety w końcu spadną. To tylko codzienne oferty, które nie są widoczne, chyba że jesteś teraz w pełni w grze. Jeśli masz aktualizację do pobrania, może to oznaczać, że będziesz musiał chwilę poczekać.

Czy sprawdzanie sklepu poza grą kiedyś powróci?

Jeśli chodzi o to, czy kiedykolwiek zobaczymy powrót tej funkcji, tak spora szansa, że ​​tak. Riot nie potwierdził ani nie zaprzeczył żadnej funkcji w chwili pisania tego tekstu, ale biorąc pod uwagę zapotrzebowanie społeczności na taką funkcję, zespół mógłby stworzyć oprogramowanie, które robi to samo. Dopóki jednak Riot nie otrzyma oficjalnego oświadczenia, utkniesz w robieniu rzeczy w staromodny sposób.