Odpowiedź: Jak znaleźć klub Kendo w Persona 3 Reload (P3R)

W poprzednich wersjach Persony 3 główny bohater miał do wyboru kilka opcji klubowych, od drużyny pływackiej po klub kendo. Jednak Persona 3 Reload zmienia system klubowy, szczególnie pod względem liczby dostępnych opcji i sposobu dołączenia do nich.

Czy możesz dołączyć do klubu Kendo w Persona 3 Reload?

Nie, nie możesz dołączyć do klubu kendo w Persona 3 Reload, ponieważ ten klub nie istnieje w tej wersji. W przeciwieństwie do poprzednich gier Persona 3, w których wybierałeś pomiędzy drużyną kendo, bieżnią i pływaniem, domyślnie dołączysz do drużyny lekkoatletycznej lub klubu artystycznego, zamiast mieć wiele opcji.

Innymi słowy, opcje Twojego klubu są znacznie bardziej ograniczone, co eliminuje kwestię tego, który powinieneś wybrać. Na szczęście nadal możecie zakładać między sobą nowe linki społecznościowe, więc dołączanie do klubów w Persona 3 Reload nadal niesie ze sobą mnóstwo korzyści.

Początkowo znajdziesz kluby lekkoatletyczne i modowe począwszy od 23 kwietnia, a klub artystyczny pojawi się w dalszej części gry. Do klubów lekkoatletycznych i artystycznych można łatwo dołączyć, ponieważ nie mają żadnych wymagań wstępnych. Z drugiej strony klub mody wymaga trzeciego stopnia Hierofanta i drugiego poziomu naukowców, a także podjęcia niezbędnych kroków, aby dowiedzieć się o nich w pierwszej kolejności.

Poza tym nie znajdziesz żadnych dalszych szczegółów na temat innych otwartych klubów w Persona 3 Reload, ponieważ są one albo całkowicie niedostępne, albo pełne, co uniemożliwia dołączenie. Zespół kendo należy do tych, których nie spotkasz, mimo że w poprzednich wersjach gry była to jedna z kilku opcji klubowych. Chociaż zyskasz podobne korzyści, dołączając do klubów lekkoatletycznych, modowych i artystycznych, nie będziesz miał okazji machać fajnym mieczem w szkole.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź, czy w Persona 3 Reload możesz umawiać się z wieloma osobami, lub kliknij poniższy tag, aby przeglądać naszą rosnącą kolekcję zawartości.