Odpowiedź: Jak włączyć grę krzyżową w Helldivers 2

Możliwość wskoczenia do gry ze znajomymi niezależnie od platformy, którą wybiorą, to jedna z moich ulubionych części współczesnego grania. Czy da się to zrobić w Helldivers 2, czy też potrzebny jest cały skład na konkretnej platformie?

Czy Helldivers 2 jest grą wieloplatformową?

Chociaż możesz nie być w stanie wskoczyć do zabawy na swoim Xbox Series X|S, z przyjemnością dowiesz się, że możesz zebrać drużynę Helldivers zarówno na PlayStation 5, jak i na komputerze PC. Pełne doświadczenie jest wieloplatformowe, więc nie musisz kupować nowej konsoli ani komputera, aby grać ze wszystkimi znajomymi. Ponieważ sedno gry leży w aspektach współpracy w trybie wieloosobowym, nie musisz się martwić korzyściami, jakie przyniesie ktoś, kto spróbuje cię zabić za pomocą myszy i klawiatury na PC — chyba że w tym wpisie nadal będzie mowa o przyjacielskim ogniu, to tak może nadszedł czas, aby martwić się, że ten konkretny przyjaciel będzie zbyt szczęśliwy.

Możliwość wzięcia udziału w rundzie Helldivers 2 niezależnie od wybranej platformy jest ekscytująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie będziesz chciał grać w tę grę z jak największą liczbą znajomych. Zebranie wszystkich razem, niezależnie od preferencji konsoli lub komputera PC, powinno pomóc tchnąć trochę czasu w tę konkretną strzelankę, nawet jeśli jest to drastyczna zmiana w stosunku do oryginalnej wersji. Jestem podekscytowany możliwością spotkania się z przyjaciółmi i zadawania bólu różnym wrogom, których spotkamy, zwłaszcza jeśli będzie to tak samo satysfakcjonujące, jak za czasów Helldivera z góry na dół.

Upewnij się, że śledzisz sekcję Helldivers 2 poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, na jaką strzelankę czekasz, wskakując do tego świata.