Odpowiedź: Jak umawiać się z wieloma osobami w Persona 3 Reload

Persona 3 może wyglądać jak JRPG poruszający trudne tematy, takie jak znęcanie się, samobójstwa i depresja, ale w rzeczywistości jest to symulator randkowy. A oto, czy możesz umawiać się z wieloma osobami w Persona 3 Reload (P3R).

Czy możesz umawiać się z wieloma osobami w Persona 3 Reload – odpowiedź

Persona 3 to gra z głębokość. Jest skomplikowany system walki, zadania poboczne, ogród, egzaminy końcowe. Ale jest też jeden bardzo ważny element: randki. W Personie 3 potrafisz umawiać się z rówieśnicami. Ale czy możesz umawiać się z wieloma z nich jednocześnie?

Odpowiedź to Tak. Możesz umawiać się z wieloma dziewczynami jednocześnie. Ale może być konsekwencje.

Twoje potencjalne zainteresowania miłosne to:

  • Chihiro (sprawiedliwość)
  • Fuuka (Kapłanka)
  • Mitsuru (cesarzowa)
  • Yukari (Kochankowie)
  • Yuko (siła)

Przeglądając ich linki społecznościowe, dojdziesz do punktu, w którym subtelnie wyznają, że coś do ciebie czują. Jeśli się odwzajemnisz, zamkniesz się na ścieżce romansu. I choć wszystko jest w porządku, jeśli zrobisz to z wiele dziewczyn, reszta twojego haremu będzie zazdrosna. Spowoduje to cofnięcie karty i uniemożliwi Ci postęp w korzystaniu z łącza społecznościowego. Aby to naprawić, musisz udać się do Świątyni Naganaki i zapłacić za Fortunę, która może naprawić zerwaną więź.

Ale jest na to sposób całkowicie tego uniknąć. Musisz po prostu maksymalnie wykorzystać więź społeczną dziewczyny, z którą się spotykasz. Na przykład dzięki Yuko osiągnęłam 10. rangę, zanim zaczęłam spotykać się z Mitsuru. Ponieważ Yuko nie może mnie nienawidzić na poziomie 10, mogłem swobodnie flirtować, ile chciałem.

Kiedy rozpoczniesz drugi romans, otrzymasz powiadomienie z informacją, że jesteś już skazany na romans z inną dziewczyną, ale można to zignorować. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać, kogo chcesz dzielić się Świętami Bożego Narodzenia z z menu rozwijanego. A wszystko to bez konsekwencji!

Jedynym wyjątkiem od tego wszystkiego jest Elżbieta. Technicznie rzecz biorąc, możesz z nią romansować, choćby na krótko, zabierając ją za każdym razem po mieście tego żąda. Ale kiedy już masz chwilę intymności, ona zrywa związek. I naprawdę nie przejmuje się nikim innym, z kim się spotykasz.