Odpowiedź: Jak się wyleczyć w Palworld

Palworld może być dość hardcorowy, szczególnie gdy właśnie kończysz gorączkową walkę i prawie nie masz zdrowia. Czy istnieje sposób na uzdrowienie siebie na tym świecie, czy też musimy pozwolić, aby czas płynął swoim biegiem, aby ponownie nas uzdrowić?

Czy jest jakiś sposób na uzdrowienie w Palworld?

W chwili pisania tego tekstu nie ma solidnego sposobu na wyleczenie się, jeśli brakuje Ci zdrowia. Jest kilku Kumpelów, których możesz schwytać – na przykład Teafanta – którzy mają umiejętności drugorzędne, które mogą przywrócić trochę dodatkowego zdrowia, ale mają też długi czas odnowienia, co sprawia, że ​​korzystanie z nich podczas chwilowej rozgrywki jest prawie bezużyteczne. Można by pomyśleć, że spożywanie czegoś takiego jak jedzenie byłoby świetnym sposobem na przywrócenie zdrowia, ale wszystko to pomaga uporać się z ciągle wyczerpującym się miernikiem głodu.

Można to jednak obejść na kilka sposobów. Jeśli chcesz zmienić niektóre ustawienia świata, w którym aktualnie grasz, przekonasz się, że możesz zwiększyć automatyczną regenerację zdrowia do znacznie wyższego poziomu, co pozwoli ci leczyć swoją postać znacznie szybciej niż w grze podstawowej. Z drugiej strony możesz także położyć się i położyć na chwilę spać, ponieważ to również wyleczy twoją postać i pomoże jej poczuć się nieco lepiej, ponieważ sen również zwiększy prędkość leczenia. Jeśli jednak jesteś na polu bitwy, musisz po prostu znaleźć miejsce, w którym możesz się ukryć lub ustawić drużynę pełną stworzeń takich jak Teafant, które mogą przywrócić około 200 punktów życia na raz. Miejmy nadzieję, że w przyszłości uda nam się stworzyć mikstury zdrowia.

Nieważne, czy chcesz zabrać ze sobą coś pięknego Penkinga do swojego zespołu lub jeśli chcesz dowiedzieć się, jak lepiej przetrwać w świecie Palworld, znajdziesz to w naszej sekcji Palworld poniżej.