Odpowiedź: Jak grać w Enshrouded na platformie Steam?

Enshrouded to ekscytujące doświadczenie typu survival/crafting, ale możliwość siedzenia na kanapie i spędzenia dodatkowych godzin w grze brzmi jak spełnienie marzeń. Czy możesz grać w Enshrouded na swoim Steam Decku, czy jest to zbyt duża gra?

Czy Enshrouded Steam Deck jest zweryfikowany?

Chociaż gra Enshrouded może być oznaczona jako Niezweryfikowana/Nieznana na oficjalnej stronie gry na platformie Steam, z przyjemnością donoszę, że gra działa dobrze na przenośnym komputerze firmy Valve. Chociaż wszystko mam ustawione na Niskie i działam w trybie Wydajność, a nie jakość, gra nadal działa z niemal płynnymi 30 klatkami na sekundę przez cały czas.

Ponieważ gra znajduje się obecnie we wczesnym dostępie, być może w końcu zobaczymy pełną wersję zweryfikowaną na stronie Steam, gdy będzie coraz bliżej premiery. Ponieważ Enshrouded oferuje pełną obsługę kontrolerów, nie musisz się martwić o podłączanie jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych. Jeśli nadal chcesz grać za pomocą klawiatury i myszy, możesz łatwo podłączyć ją do stacji dokującej i grać na ulubionym wyświetlaczu.

Podobnie jak inne popularne gry o rzemiośle/przetrwaniu na rynku, Palworldmożesz cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Enshrouded, w zaciszu swojego ulubionego urządzenia przenośnego. Choć nie potwierdza to, że powstaje port na Nintendo Switch, istnieje duża szansa, że ​​zobaczymy tę grę przedostać się do innych systemów.

Od ogromnego świata, który czeka na ciebie do eksploracji, po różnorodne obiekty, które możesz znaleźć i z którymi możesz znaleźć się w świecie Enshrouded – zawsze wspaniale jest, gdy możesz zagrać w swoje ulubione gry w najwygodniejszym miejscu w domu.

Miej oczy szeroko otwarte na sekcję Enshrouded poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i zobaczyć, co musisz zrobić, aby w końcu zdobyć trochę Strunowy podczas gry.