Odpowiedź: Jak grać krzyżowo w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

Wyruszanie na wyprawę z najlepszymi przyjaciółmi jest ekscytujące, a Granblue Fantasy: Relink oferuje mnóstwo przygód do przeżycia. Czy możesz grać ze znajomymi niezależnie od tego, gdzie grają, czy gra typu Crossplay jest niedozwolona?

Czy Granblue Fantasy: Relink zawiera grę krzyżową?

Jeśli masz nadzieję wskoczyć do jakiegoś tryb wieloosobowyJeśli podczas sesji ze znajomymi grasz na różnych konsolach, niestety nie będziesz mieć szczęścia. Chociaż zadania w trybie wieloosobowym są dostępne niemal w każdej chwili, nie będziesz mógł wskoczyć do rozgrywki międzyplatformowej z tymi, które nie są na twoim obecnym typie platformy. Oznacza to, że gracze korzystający z PlayStation będą mogli grać tylko z innymi platformami PS, a gracze na PC będą mogli grać tylko z innymi graczami na PC.

Czy PlayStation 4 może grać z PlayStation 5 w Granblue Fantasy: Relink?

Jeśli masz nadzieję wziąć udział w zabawie międzypokoleniowej, z przyjemnością dowiesz się, że jest to możliwe. Granblue Fantasy: Relink jest dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5, a gracze z całej rodziny konsol PlayStation mogą wspólnie wziąć udział w sesji online. Chociaż może to nie zrekompensować braku gry międzyplatformowej, jest to przynajmniej lepsze niż niemożność dołączenia do kogoś ze względu na jego generację konsoli.

Zmniejsza to ból, ale jednocześnie sprawia wrażenie straconej szansy. Istnieje wiele innych gier, takich jak Monster Hunter: World, które nie pozwalają na grę na wielu platformach, a ponieważ ogólna struktura rozgrywki online jest bardzo podobna pod względem przebiegu, mogą istnieć przyczyny techniczne, które uniemożliwiają grę. t wliczone w cenę lub po prostu, aby wszystko było nieco bardziej zawarte. Tak czy inaczej, upewnij się, że Ty i Twoi znajomi wiecie, gdzie macie zamiar grać, aby wszyscy mogli grać razem.

Pamiętaj, aby uważnie śledzić sekcję Granblue Fantasy: Relink poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze, zobaczyć, na co Cię czeka, gdy zaczniesz grać, i dowiedzieć się, czy jest to turowe lub RPG akcji zanim kupisz.