Odpowiedź: Czy w Last Epoch można grać na platformie Steam?

Dla tych, którzy są w ciągłym ruchu lub nie chcą siedzieć przy komputerze po pracy, Steam Deck okazuje się ogromnym dobrodziejstwem. Ale czy możesz grać w Last Epoch na Steam Deck?

Czy Last Epoch działa na platformie Steam?

Co zaskakujące, tak. Możesz uruchomić i zagrać w Last Epoch na Steam Deck z minimalnymi obawami, ponieważ gra oferuje już częściową obsługę kontrolera. Mimo że wielu członków społeczności uważa, że ​​korzystanie z urządzeń przenośnych jest ponadprzeciętne, deweloper Eleventh Hour Games oficjalnie nie wspiera Steam Deck. Są trochę zajęci ukończeniem gry i dodawaniem dodatkowej zawartości do stale rozwijających się lochów i aren końcowych gier. W związku z tym Last Epoch jest wymieniony jako „Nieobsługiwany” w sekcji Zgodność z platformą Steam.

Ale nie pozwól, żeby to Cię powstrzymało! Pobierz grę na swój Steam Deck, uruchom ją w trybie eksperymentalnym, a wkrótce przekonasz się, że w krótkim czasie osiągniesz maksymalny poziom w Last Epoch!

Godne uwagi problemy z Last Epoch na platformie Steam

Biorąc to wszystko pod uwagę, gra Last Epoch na Steam Deck nie jest jedwabiście gładka. Przynajmniej jeszcze nie. ARPG nie jest oficjalnie wspierany, więc nie jest odpowiednio zoptymalizowany pod kątem przenośnego systemu Valve. Jednak nadal możesz pobrać grę i grać w nią przy minimalnym wysiłku.

Niektóre istotne problemy z grą obejmują:

  • Sporadyczne błędy graficzne i fragmentacja
  • Mały tekst i interfejs użytkownika
  • Losowe awarie, gdy na ekranie jest zbyt wielu wrogów
  • Opóźnione menu
  • Dźwięk czasami się zacina

Ogólnie rzecz biorąc, poza awariami, które mogą potencjalnie zakłócić Twoje postępy, większość z tych problemów jest niewielka i można je łatwo przeoczyć, jeśli naprawdę chcesz zagrać w grę. Należy zauważyć, że wiele z tych problemów pojawiało się sporadycznie, poza problemem małego tekstu i interfejsu użytkownika. Poza tym większość ludzi miała pozytywne doświadczenia i nie było żadnych problemów!