Odpowiedź: Czy Skull and Bones ma tryb PvP?

W grze o zostaniu najlepszym władcą piratów, gromadzeniu gór złotych monet i zatapianiu wrogów na dnie najczarniejszych oceanów, można by pomyśleć, że PvP będzie powszechne, prawda? Czy w Skull and Bones istnieje tryb PvP?

Czy w Skull and Bones można walczyć w trybie PvP?

Jest to trochę mieszane rozwiązanie w przypadku PvP w Skull and Bones, ponieważ istnieje, ale jest bardzo ograniczone określone tryby gry. Można by pomyśleć, że po zdobyciu statku i wyposażeniu go w armaty możesz mocno się postarać i staranować innego gracza, zanim wyładujesz strzały z armat do jego portu. Niestety, jeśli pójdziesz tą drogą, zauważysz, że w otwartym świecie obrażenia graczy są całkowicie wyłączone. Nie możesz w żaden sposób zaszkodzić statkowi innej osoby.

Chyba, że ​​grasz w odpowiednim trybie gry. Istnieją tryby skoncentrowane na PvP rozproszone po całym świecie i musisz wyrazić zgodę, aby wziąć udział w oferowanych przez nie walkach PvP. Tryb, o którym mowa, Polowanie na ładunki, prosi Cię o odnalezienie zaznaczonego na mapie skarbu, aby wszyscy mogli go zobaczyć przed kimkolwiek innym. To wyścig do mety. Po drodze możesz atakować innych graczy. Ale znowu, pod warunkiem, że biorą udział w tym wydarzeniu. Jeśli nie, przejdą obok.

Osobiście jestem rozdarty w tym aspekcie gry. Lubię grać we własnym tempie, martwić się o swoje zadania i zdobywać łupy bez przeszkód, ale to gra o byciu piratem. Życie pirata jest pełne lekkomyślnych niebezpieczeństw; czasami oznacza to ubrudzenie sobie rąk w walce.

I hej, jeśli weźmiesz udział w Cargo Hunt, oprócz walki PvP zdobędziesz słodkie nagrody. To trochę korzystne dla obu stron, które zadowoli każdego gracza.

Jeśli chcesz ciągłego PvP, zawsze możesz zagrać w Sea of ​​Thieves!