Odpowiedź: Czy postęp z wersji demonstracyjnej Final Fantasy 7 Rebirth można przenieść do pełnej wersji gry?

Final Fantasy 7 Rebirth zbliża się wielkimi krokami, a Square Enix udostępniło wersję demonstracyjną, która daje fanom przedsmak tego, czego mogą się spodziewać. Wiele osób poznających historię Cloud i Sephiroth będzie chciało wiedzieć, czy ich postępy przeniosą się do pełnej wersji, a oto odpowiedź.

Czy postęp w wersji demonstracyjnej Final Fantasy 7 Rebirth zostanie zachowany w chwili premiery?

Final Fantasy 7 Rebirth ukaże się 29 lutego 2024 r., ale jeśli nie możesz czekać tak długo, w międzyczasie dostępna jest wersja demonstracyjna, która zaostrzy Twój apetyt. Na szczęście tak, podobnie jak w przypadku Final Fantasy XVI, osoby grające w demo Fall of a Hero in Nibelheim będzie mógł pominąć tę sekcję głównej gryjeśli się na to zdecydują.

„Ci gracze będą mogli także pominąć poprzednie sekcje omówione w wersji demonstracyjnej „Upadek bohatera w Nibelheim”. Gracze muszą upewnić się, że ich gra jest w pełni zaktualizowana, aby móc skorzystać z tych korzyści.”

Square Enix, luty 2024 r

Od Ciebie zależy, czy zagrasz w wersję demo, poczekasz na grę, czy też przejdziesz tę sekcję gry dwukrotnie. Jako osoba, która nieczęsto gra w wersje demo i od razu od razu się w to angażuje, bardzo się cieszę, że zagrałem w Fall of a Hero w Nibelheim i możesz mnie zaliczyć do drugiej części dema, Dawn of a New Era w Junon . Kierunek, w jakim zmierzają, jest fantastyczny i odliczam dni do premiery.

Czy istnieje nagroda za ukończenie Upadku Bohatera w wersji demonstracyjnej Nibelheim FF7 Rebirth?

Często ukończenie wersji demonstracyjnej zapewnia graczom przedmioty, których mogą używać w grze głównej. Dotyczy to również FF7 Rebirth. Ukończenie wersji demonstracyjnej i upewnienie się, że gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji, pozwoli ci zdobyć następujące przedmioty.

  • Urok Kupo
  • Zestaw przetrwania

Jeśli się wahasz, pobierz już dziś wersję demonstracyjną FF7 Rebirth. Nie mogę przecenić tego, jak warto i jakie to uczucie przeżyć tę historię ponownie, ale ze świeżej perspektywy.