Odpowiedź: Czy postęp z Final Fantasy 7 Remake może zostać przeniesiony do Final Fantasy 7 Rebirth? – Wyjaśnione

Do tej pory wiele osób, które grało w Final Fantasy 7 Remake, spędziło w grze niezliczone godziny. Z członkami drużyny, którzy osiągnęli maksymalny poziom i mogą z łatwością pokonać wszystko, na co się natkną. Czy jednak postęp ten można przenieść do Final Fantasy 7 Rebirth?

Czy transfer Save Progress z FFVII Remake do FFVII Rebirth?

To logiczne, że gracze, którzy zainwestowali dużo czasu w Final Fantasy 7 Remake, będą się zastanawiać, czy postęp ten przeniesie się na kontynuację, Final Fantasy 7 Rebirth. Zwłaszcza, że ​​jest to bezpośrednia kontynuacja historii z pierwszej części. Niestety, postęp nie zostanie przeniesiony i gracze rozpoczną FF7 Rebirth zupełnie od nowa.

Świadomość, że cała Twoja ciężka praca nie będzie widoczna w nowej grze, może być przygnębiająca. Twoi silni członkowie drużyny, sprzęt, materia i nie tylko utknęli w czyśćcu Remake na zawsze. Z drugiej jednak strony nowy początek oznacza, że ​​możesz doświadczyć gry w sposób, w jaki powinna być zamierzona. Bez pośpiechu i pokonania wszystkiego jednym uderzeniem Buster Sword.

Korzyści z zapisywania plików w Final Fantasy 7 Remake

Nie oznacza to, że nie ma sensu trzymać pliku zapisu. Tak jakbyś miał w swoim systemie plik zapisu FFVII Remake, gra nagrodzi Cię specjalnym przedmiotem. Otrzymasz nawet drugi przedmiot, jeśli posiadasz DLC PRZERWA W EPIZODIE.

  • Remake Final Fantasy 7 – Materiał przywołania Lewiatana
  • PRZERWA ODCINKA – Materiał przywołania Ramuha

Aby zdobyć te bonusy, przejdź do opcji menu Save Data Bonus w menu głównym Final Fantasy 7 Rebirth, a będziesz mógł je odblokować. Gratulacje, znalazłeś to, czego nie udało się Clive and Co.

Jeśli jeszcze nie kupiłeś lub nie grałeś w Final Fantasy VII Remake, nie ma lepszego momentu niż teraźniejszość. Nie tylko kontynuacja zbliża się wielkimi krokami, a emocje nigdy nie były większe, ale możesz kupić podwójny pakiet zawierający Remake i Rebirth razem za tę samą cenę, za którą Rebirth jest sprzedawany pojedynczo. Świetny interes!