Odpowiedź: Czy można modyfikować Nightingale?

Gra na komputerze PC oferuje niezliczone korzyści, takie jak dostosowanie gry do doskonałych ustawień lub modyfikacja przygody w celu uwzględnienia nowoczesnej broni i silnika czołgu Tomek. Czy mając to na uwadze, czy możesz modyfikować Nightingale?

Czy Nightingale obsługuje modowanie?

Niestety, studio ogłosiło niedawno za pośrednictwem witryny Często zadawane pytania że Nightingale nie będzie obsługiwał modów po udostępnieniu ich we wczesnym dostępie. To ogromny rynek i społeczność, które mogą pomóc utrzymać niszową grę przy życiu przez wiele lat, zwykle znacznie po okresie świetności gry, więc jest to coś, co gracze mogą chcieć głębiej zbadać.

Pokazali tylko, że tego nie zrobią oficjalnie wspieraj mody społecznościowe przy uruchomieniu. Zamierzają powrócić do tego w przyszłości, w zależności od tempa rozwoju i złożoności dodania zestawu narzędzi, z którymi mogą pracować modderzy społeczności, jak sądzę.

W devlogzespół ujawnił, że niektórzy z nich tworzyli w przeszłości mody do gier komputerowych i naprawdę sprawia im to przyjemność. Powodem, dla którego nie wspierają modów w momencie premiery, jest chęć skupienia się na ograniczeniu zbyt dużej ilości obcego kodu i zapewnieniu wszystkim zrównoważonych wrażeń podczas premiery przy wsparciu studia.

Jakie typy modów możemy zobaczyć w przyszłości?

Załóżmy, że Inflexion Games udostępnia obsługę modów w fazie wczesnego dostępu, a społeczność zaczyna pracować nad mnóstwem treści; co wtedy? Jakie rodzaje modów Nightingale może zobaczyć w przyszłości?

Osobiście wyobrażam sobie, że Nightingale niemal natychmiast otrzyma wiele modów do gier związanych z ubraniami, stworzeniami i bronią. Nie wątpię, że ktoś zachwycony grą już szykuje gdzieś w zeszycie kilka projektów. To tylko kwestia uzyskania dostępu do narzędzi gry i stworzenia treści tworzonych przez użytkowników, z których będzie mogła korzystać publiczność.

Ostatecznie mody mogą nawet obejmować całe krainy i karty sfer, które zmieniają środowisko, florę i faunę, aby zachować świeżość.