Odpowiedź: Czy gra w Helldivers 2 jest przyjemna, gdy gra się w pojedynkę?

Helldivers 2 to najlepsza strzelanka dla wielu graczy, zawierająca mnóstwo ekscytujących momentów, którymi warto dzielić się z przyjaciółmi. Czasami jednak chcesz po prostu poczuć się jak Rambo lub solowa gwiazda akcji — czy Helldivers 2 to gra dla Ciebie?

Czy warto grać w Helldivers 2 solo?

Jak wspomniano powyżej, Helldivers 2 to gra, w którą powinno się grać ze znajomymi — ale skłamałbym, gdybym powiedział, że gra w pojedynkę nie była świetną zabawą. Podczas inicjału fala problemów z kojarzeniemspędziłem mnóstwo czasu na samodzielnym badaniu planet, które czekały na wyzwolenie i świetnie się przy tym bawiłem.

Na rynku nie ma nic podobnego do Helldivers 2 zarówno pod względem klimatu, jak i funkcjonalności, ponieważ będziesz eksplorować rozległą, otwartą strefę pełną niebezpieczeństw i zagrożeń, które z łatwością przydadzą się nie tylko odkrywcy solo, ale całej drużynie. Kiedy po raz pierwszy samotnie walczysz z hordą przerażających pełzaczy lub robotów, w końcu uświadamiasz sobie, że ta gra jest czymś naprawdę wyjątkowym.

Podczas samodzielnej eksploracji będziesz musiał stawić czoła wielu próbom i utrapieniom, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na trudniejsze misje. Jednak umiejętności te można przełożyć na sesje wieloosobowe, ponieważ będziesz mieć jeszcze większą świadomość swojego otoczenia, aby pomóc swoim przyjaciołom lub grupie przypadkowych osób, które dołączyły do ​​ciebie. W tym momencie polubiłem zarówno wyprawy solo, jak i wycieczki dla wielu graczy, a wszystko to z szybka zmiana ustawień imprezy.

Świetna solowa kompilacja dla początkujących odkrywców w Helldivers 2

Jeśli masz nadzieję przetrwać na dowolnej planecie podczas samodzielnej eksploracji, zdecydowanie polecam zabrać ze sobą następujące fortele, które pomogą ci przetrwać każdą wyprawę:

  • Pakiet zaopatrzenia
  • Gattling Sentry
  • Niezłomny karabin maszynowy
  • Orbitalny atak Orła

Można je odblokować poprzez zbieranie Próbki podczas eksploracji planet i może zapewnić ci mnóstwo doskonałych forteli, które utrzymają cię przy życiu podczas wyprawy do przodu. W szczególności bardzo polubiłem Pakiet Zaopatrzenia, ponieważ pozwoli mi on zachować zapasy moich przedmiotów, jednocześnie starając się uniknąć rozerwania mojego Helldivera na strzępy podczas walki z hordą błędów. Stalwart LKM to także świetny wybór, ponieważ oferuje ogromny magazynek i dużą siłę rażenia, a jednocześnie pozwala na poruszanie się podczas przeładowywania. Eagle Orbital Strike świetnie nadaje się do zamykania dziur po błędach, a posiadanie dowolnego rodzaju Wartownika zapewni Ci odpowiednie wsparcie podczas ewakuacji lub w każdej innej sytuacji.

Czy powinieneś grać tylko w Helldivers 2 solo?

Choć Helldivers 2 to gra, w którą można grać w pojedynkę, prawdziwy sedno gry leży w trybie wieloosobowym. Jasne, nadal to wspaniałe uczucie wyjść z własnej woli i zwiedzać, gdziekolwiek chcesz, ale kiedy skompletujesz pełny skład i wszystko będzie działać jak dobrze naoliwiona maszyna, nie ma nic podobnego na rynku . Nie polecałbym grania wyłącznie solo, ale jeśli boisz się wskoczyć do części gry dla wielu graczy, w zawartości Solo nadal znajdziesz wciągające i ekscytujące wrażenia.

Koniecznie zajrzyj do poniższej sekcji Helldivers 2, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się więcej na jakim poziomie trudności powinieneś grać.