Odpowiedź: Czy gra Nightingale dla jednego gracza jest kompatybilna?

Obecnie coraz więcej gier wydaje się wymuszać interakcje online, zamiast pozwalać tym, którzy wolą grę solo, cieszyć się grą na swój sposób. Czy dzięki ogromnemu otwartemu światu i elementom przetrwania przeznaczonym na imprezę można grać w tryb jednoosobowy Nightingale? Dowiedzmy Się!

Czy umiesz grać solo w Nightingale?

Według dewelopera w niedawnym poście z często zadawanymi pytaniami: możesz grać w całą grę Nightingale solo lub w grupie składającej się z pięciu graczy. Gra pozwala do sześciu graczy na królestwo, ich wersja serwera, która jest mniejsza niż wielu początkowo sądziło. Większość osób, które widziały tę grę, porównała ją do Conan Exiles, gry o przetrwaniu w otwartym świecie, w której dziesiątki graczy mogło zebrać się na jednym serwerze, aby walczyć i budować bazy.

Dla porównania Nightingale jest znacznie mniejszy, ale nie jest źle. Mała liczba graczy umożliwi podejmowanie bardziej znaczących decyzji podczas gry ze stabilną grupą, dotyczących tego, gdzie zbudować bazę, z jakimi potworami walczyć i jak osiągnąć cele.

Co to jest słowik?

W Nightingale wcielisz się w Realmwalkera, osobę zdolną do przemieszczania się pomiędzy różnymi wymiarami, aby przetrwać i odkryć tajemnice Krain Wróżek. Aby osiągnąć ten cel, gra stawia przed tobą zadanie przetrwania, wytworzenia niezbędnych narzędzi i wyposażenia, zbudowania bazy i walki z niezliczoną liczbą unikalnych wrogów, w tym z molochami przemierzającymi krajobraz. A skoro mowa o krajobrazie, unikalna mechanika znana jako Karty Krain pomoże Ci przekształcić świat i zmienić cechy samej krainy!

To gra pełna magii, eksploracji i sprytu. A najlepsze jest to, że możesz grać solo lub z grupą przyjaciół. Oczywiście gra w grupie zapewni ogólnie szybszy postęp, ale czasami gra w pojedynkę jest relaksująca lub konieczna.

Nightingale pojawi się we wczesnym dostępie Steam już 20 lutego!