Odpowiadając na pytanie: Jak działa tryb wieloosobowy w Nightingale?

Chociaż nie przygotujesz się na najazd na bazę i PvP w zasadzce prowadzonej przez gracza na inną drużynę, Nightingale nadal oferuje tryb wieloosobowy, który obiecuje dobrą zabawę. Ale jak działa tryb wieloosobowy w Nightingale? Dowiedzmy Się!

W Nightingale możesz grać solo

Przede wszystkim, jeśli jesteś typem gracza, który woli wskoczyć do rozległego świata w pojedynkę, bez ograniczeń gry grupowej dyktujących szybkość i styl gry, możesz cieszyć się Nightingale w trybie dla jednego gracza.

Deweloper Inflexion Games zasadniczo blokuje grę przy pierwszym uruchomieniu. Dopóki nie spotkasz innego gracza w swoim Królestwie zmień ustawienia na „Publiczne” lub rozpocznij imprezę kooperacyjną ze swoimi kumplami. To odosobniona przygoda, w której nie ma nikogo, kto mógłby tobą kierować, jeśli wolisz spędzić godzinę lub dwie na rolnictwie, zamiast badać interesujące miejsca (POI) w oddali.

Lub zagraj na imprezie w Nightingale

Jeśli jednak masz ochotę na imprezę, gra Ci to ułatwi. Jak wspomniano wcześniej, możesz ustawić swoje królestwo jako „Publiczne”, aby przyciągnąć przypadkowych graczy. Jeśli Twoja gra jest „Publiczna”, zobaczysz na mapie każdą inną osobę w tym samym Królestwie, co ty, ale nie będziesz musiał się z nimi bawić. Nadal możesz grać solo, grać we własnym tempie lub zorganizować spotkanie.

Następnie w Nightingale jest mechanika imprezowa. Umożliwiają one grupowanie się po samouczku. Możesz dołączyć do znajomego w jego Królestwie, zaprosić kogoś do swojego lub wskoczyć na czat głosowy z całą drużyną, aby zbadać Królestwo i zbudować bazę. To powiedziawszy, każdy członek twojej drużyny może również niszczyć podstawowe przedmioty i budowle, więc uważaj, kogo zapraszasz do gry.

Budowanie bazy w trybie wieloosobowym

Twoja baza, twoja Kraina Wytchnieniawymaga Posiadłość Cairn, latarnia morska docierająca przez Krainy Wróżek. Zawsze możesz wrócić do swojego domu, ale możesz go mieć tylko jeden.

Jeśli chcesz zbudować megabazę z całą drużyną, każdy musi ustawić swoje Królestwo Wytchnienia w tym samym Królestwie Wróżek.

Jak działa łup w trybie wieloosobowym?

Zawsze ciekawi mnie mechanika łupów w grze, która pozwala na organizowanie drużyn w trybie współpracy, ponieważ nienawidzę dzielenia się łupami pomiędzy całą grupą. Jestem chciwy! Ale w Słowiku, Skrzynie z łupami ze spotkań są instanowane dla każdego gracza, ale łupy, które znajdziesz gdzie indziej, nie. Możesz jednak handlować lub dawać przedmioty członkom drużyny kooperacyjnej, upuszczając je na ziemię bez obawy, że je zgubisz. To wystarczy!

Nightingale ukaże się we wczesnym dostępie Steam 20 lutego 2024 r.!