Odpowiadając na pytanie: Czy w Pokemon GO można złapać błyszczącą nimfę?

Nymble, wyglądający jak konik polny Pokemon typu Bug z Generacji IV, został po raz pierwszy wprowadzony do Pokemon GO w 2023 roku, a teraz, gdy minęło już trochę czasu, trenerzy na całym świecie zastanawiają się, czy błyszczący wariant Nymble można znaleźć w Pokemon GO?

Polecane filmy

Czy Shiny Nymble występuje w Pokemon GO?

Pokemon GO wprowadza Pokemona do gry pozornie bez rymu i powodu. Czasem korelują z konkretnym okresem czasu, a czasem nie. Czasami są wprowadzane na rynek wraz z błyszczącą wersją, a innym razem błyszcząca wersja pojawia się wiele lat później. Nie wiadomo jeszcze, czy stanie się to z Nymble, ale w momencie pisania tego tekstu: nie, obecnie nie można uzyskać błyszczącego Nymble w Pokemon GO.

Nymble to jedno z najnowszych wprowadzenia do Pokemona, po raz pierwszy wprowadzone w Pokemonach Scarlet i Violet Generacji IX. Oznacza to, że jeśli Nymble nie zostanie wybrane do wprowadzenia błyszczącego połysku podczas specjalnego wydarzenia, takiego jak wydarzenie typu Bug lub nawet potencjalnie wydarzenie Rocket, minie sporo czasu, zanim Niantic wypuści go w swoich gigantycznych cyklach generacji, które zrobiłem w przeszłości. Jak dotąd Niantic zorganizowało specjalne wydarzenia dla Kanto, Johto, Hoenn i nadchodzące wydarzenie Sinnoh. Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w tych wydarzeniach jest to, że Niantic wprowadza błyszczącą wersję dla każdego Pokemona, który nie został jeszcze wydany w grze. Ale między Sinnoh i Paldeą miną jeszcze cztery pokolenia, co oznacza, że ​​miną lata, zanim zobaczymy błyszczącą Nymble. Co naprawdę nie jest całkiem zwinne.

Ale błyszczące Pokemony są zawsze wprowadzane do Pokemon GO i jest mnóstwo innych rzeczy do zrobienia poza czekaniem. Na przykład wydarzenie Księżycowego Nowego Roku w 2024 r., podczas którego zaprezentowano Drampę, a także jej błyszczącą odmianę!