Odkrywanie statku widmo: odkrywanie tajemnic czaszki i kości

Fantazja o piratach zawsze musi uwzględniać niebezpiecznego przeciwnika, takiego jak statek widmo, aby otwarty ocean był ekscytujący. Aby pomóc ci w zniszczeniu Latającego Holendra, mogę wskazać miejsce, w którym ty i twoja załoga powinniście rozpocząć poszukiwania.

Gdzie znaleźć statek widmo w Skull and Bones

Posterunek Oubliette w Skull and Bones

Statek widmo można znaleźć nocą w basenie południowym otwartego oceanu, po podjęciu kontraktu Oceans Apart. Aby uzyskać dostęp do kontraktu, twój statek musi mieć co najmniej poziom 8, który jest niezależny od poziomu niesławy twojego głównego kapitana. Do tego czasu kontrakt w ogóle nie pojawi się na twojej mapie, co uniemożliwi odnalezienie widmowej załogi.

Gdy tylko osiągniesz poziom statku 8, udaj się do placówki The Oubliette Outpost. Oubliette znajdziesz na południowy wschód od Sainte-Anne, obok strefy Southern Basin. Gdy odnajdziesz okolicę i zejdziesz na ląd, na plaży natkniesz się na Tajemniczego Łotra. Porozmawiaj z tym NPC i odbierz kontrakt Oceans Apart. Teraz sam statek widmo zostanie zaznaczony na twojej mapie, więc nie będziesz zgadywać, gdzie go znaleźć. Musisz jednak iść w nocy, w przeciwnym razie nie pojawi się.

Jak znaleźć statek widmo w Skull and Bones:

  • Osiągnij poziom statku 8.
  • Udaj się do placówki Oubliette na południowy wschód od Sainte-Anne
  • Porozmawiaj z Tajemniczym Łotrem i zaakceptuj kontrakt Oceans Apart.
  • Znajdź nocą statek w Basenie Południowym.

Po pokonaniu statku widmo następuje codzienny czas odnowienia, po którym można ponownie odebrać kontrakt Oceans Apart. Oznacza to, że musisz poczekać jako gracz solo lub znaleźć przyjaciela pirata, który nadal musi dokończyć kontrakt. W takim przypadku możesz nie otrzymać tych samych nagród, ale możesz przynajmniej zagospodarować statek i spróbować zdobyć miotacz ognia do swojej zbrojowni.

Kiedy skończysz ze statkiem widmowym, przygotuj się na walkę z potworem morskim.