Odkrywanie namorzynów Kaa: odkrywanie ich lokalizacji w Skull and Bones

W Skull and Bones znajduje się mnóstwo różnych placówek do odkrycia, a jeśli potrzebujesz konkretnych planów, takich jak statek Strażników, musisz znaleźć Kaa Mangrove. Gildia poda ci dokładną lokalizację tej placówki wraz z głównym sprzedawcą.

Lokalizacja Kaa Mangrove w Skull and Bones

Kaa Mangrove można znaleźć w południowej części strefy wyspy Sultani. Jeśli jeszcze nie znalazłeś tej strefy, możesz do niej dotrzeć kierując się na zachód od Sainte-Anne i kierując się aż do Wybrzeża Afryki. Wyspa Sultani to jedna z pierwszych stref, do których można dotrzeć po wejściu na wybrzeże, a także wyznacza początek nieco silniejszych statków wroga.

Mangrove to kolejny prowizoryczny obóz zbójców, co oznacza, że ​​ma kilku specjalnych pirackich sprzedawców, z których możesz skorzystać. Jednym z tych sprzedawców jest Skorumpowany Menedżer Kampanii, który sprzedaje plany statków takich jak Sentinel, który jest klasą kutra. Zaczyna się na poziomie trzecim, więc możesz go użyć jako wzmocnienia dla następnego zestawu statków w Skull and Bones.

Aby znaleźć Skażonego Menedżera Kampanii, po prostu podróżuj szybką podróżą lub zadokuj w placówce Kaa Mangrove. Gdy już znajdziesz się na lądzie, przejdź bezpośrednio na prawą stronę plaży, gdzie znajdziesz pirata w jasnoniebieskiej kurtce. To jest człowiek, z którym chcesz handlować, ale nie będzie to tanie. Zakup samego planu Strażnika kosztował prawie 5000 sztuk srebra.

Oczywiście ma on w swojej ofercie wszelkiego rodzaju materiały, zestawy naprawcze i amunicję, w które możesz się zaopatrzyć. Jedynym ograniczeniem ilości, które możesz kupić, jest ilość srebra zdobyta przez twoją załogę. Zbierz więc, co się da, zanim wyruszysz na poszukiwania funkcjonariusza. Tylko nie spodziewaj się po powrocie materiałów takich jak Iroko Deski.

Kolejną ważną placówką jest Królewskie Miejsce Pochówku, które jest potrzebne do kolejnej wyprawy zakopanego skarbu.