Odkrywanie lokalizacji królewskiego cmentarza w Skull and Bones

Piraci wykonujący główne zadania fabularne w Skull and Bones będą w końcu musieli znaleźć Królewskie Miejsce Pochówku, aby zdobyć dodatkowy skarb. Aby spełnić wymagania Kapitana Scurlocka, ten przewodnik pokaże Ci dokładnie, gdzie go znaleźć.

Miejsce pochówku królewskiego w Skull and Bones

Mapa Królewskiego Cmentarza w Skull and Bones.

Królewskie Miejsce Pochówku znajduje się w południowo-zachodniej części Czerwonej Wyspy. Ta lokalizacja jest częścią strefy Reef Sea i po jej odkryciu jest oznaczona jako placówka. Dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy, obszar ten będzie oznaczony znakiem zapytania, dlatego na pierwszy rzut oka nie będzie go widać na mapie.

Kiedy dotrzesz do Królewskiego Cmentarza, jego struktura jest taka sama jak w przypadku każdej innej placówki w Skull and Bones. Możesz uzyskać dostęp do swojej skrzynki, porozmawiać ze sprzedawcami z nowymi ubraniami i wykorzystać kuchnię dla swojej głodnej załogi. Jednak to główna linia zadań związanych ze Scurlockiem będzie początkowo wymagać od wielu piratów poszukiwania tej małej przybrzeżnej placówki.

Jeśli jesteś podobny do mnie i najpierw miałeś misję skarbową, musisz zadokować swój statek i zacząć szukać zakopanego skarbu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w szczególności ten skarb jest niezwykle łatwy do znalezienia, gdy już odkryjesz dany obszar.

Jak znaleźć skarb królewskiego cmentarza w Skull and Bones

Skarb Caradeca można znaleźć w południowo-wschodniej części placówki Royal Burial Ground. Kiedy zadokujesz swój statek, twoja postać zacznie na plaży. Wejdź po schodach po prawej stronie i idź dalej wzdłuż ściany prowadzącej do kilku drzew. Na tej ścieżce będzie zakopany skarb, który zawsze jest oznaczony pomarańczową wiązką.

Wykop skarb, który jest tak naprawdę małą scenką przerywnikową, a następnie wróć do Scurlocka, aby odebrać nagrodę i rozpocząć kolejny kontrakt w Skull and Bones.

Gdy będziesz w tym obszarze, zacznij szukać desek Iroko, które wzmocnią twój statek.