Odkrywanie czerstwej bagietki w OSRS

Jeśli kiedykolwiek ugryzłeś czerstwy chleb, wiesz, że często jest on twardy jak skała. To sprawia, że ​​jest to idealna broń do zabawy w OSRS, przy której można się trochę pośmiać. Jednak zdobycie takiego nie jest proste i wymaga odrobiny szczęścia.

Gdzie znaleźć czerstwą bagietkę w Old School RuneScape

Jeśli szukasz Stale Baguette, musisz trzymać kciuki, abyś stał się nieświadomym uczestnikiem odpowiedniego zdarzenia losowego. W OSRS są dwa losowe wydarzenia, które mogą nagrodzić graczy Stalą Bagietką.

Te dwa wydarzenia to:

  • Mistrz quizu
  • Landy Kanapkowe

Zdobycie czerstwej bagietki z losowego wydarzenia Mistrz quizu

Gracze OSRS będą wiedzieć, kiedy rozpocznie się wydarzenie Quiz Master. Słowa „To twój szczęśliwy dzień!” pojawi się i opcjonalnie będziesz mógł teleportować się na wydarzenie. Nie błędnie klikaj i nie odmawiaj, bo chcesz tego chleba!

Na szczęście zdarzenie losowe jest dość proste. Mistrz quizu chce, abyś wziął udział w grze Odd One Out. W tej grze gracz odpowiada na cztery różne pytania. Każde pytanie wymaga od graczy wskazania, który z trzech wyświetlanych przedmiotów różni się od pozostałych, a zatem ten nieparzysty.
Jeśli odniesiesz sukces, zostaniesz nagrodzony 1000 monetami lub Tajemniczym Pudełkiem. Chcemy tego ostatniego. Kiedy zostaniesz teleportowany z powrotem, kliknij Tajemnicze Pudełko, aby je otworzyć. Stale Baguette ma 1/256 (0,39%) szansy na wypadnięcie i można ją zdobyć zarówno w światach darmowych, jak i członkowskich.

Zdobycie czerstwej bagietki z losowego wydarzenia Sandwich Lady

Szczęśliwych graczy OSRS odwiedzi Sandwich Lady, która pragnie zaoferować im pyszne wypieki. Do wyboru jest siedem różnych produktów spożywczych, ale musisz wybrać ten sam produkt, który ona ci oferuje. W przeciwnym razie przegapisz. Jedynym sposobem, aby zdobyć od niej Stale Bagietkę, jest trzymać kciuki, aby zaproponowała ci bagietkę ze swojej tacy. Jeśli tak, istnieje 1/64 (1,57%) szansy, że bagietka, którą ci daje, jest czerstwą bagietką. Szczerze mówiąc, są to lepsze szanse niż kupowanie chleba w supermarkecie.

Jeśli ukończysz losowe wydarzenie i nie będziesz miał szczęścia, aby zostać nagrodzonym Stalą Bagietką, zawsze jest następny raz. Kontynuacja gry pozwoli ci doświadczyć powtarzających się zdarzeń losowych. Jeśli jednak nie jesteś cierpliwy lub czujesz się sucho, możesz kupić go na Grand Exchange od innych graczy.