Odkopywanie skrytki agenta: przewodnik po czaszce i kościach

Sekrety Cutthroat dają ci możliwość znalezienia dodatkowego skarbu, a jeśli chcesz Skrytkę Agenta, musisz dotrzeć na skraj pirackiego świata. Kiedy już wiesz, gdzie szukać, zdobycie tego skarbu jest bardzo łatwe.

Gdzie znaleźć skrytkę agenta w Skull and Bones

Zatopiona skrytka agenta kopalni złota

Skrytka Agenta znajduje się w placówce Zatopiona Kopalnia Złota. Do tego obszaru można dotrzeć zwiedzając strefę Ziwa Kubwa na wybrzeżu Afryki. Jeśli jeszcze tu nie byłeś, po prostu płyń dalej na zachód od Sainte-Anne, aż dotrzesz do krawędzi mapy. Kopalnię złota znajdziesz w pobliżu małego kanału, który znajduje się w pobliżu zachodniej granicy Skull and Bones.

Po dokowaniu do Zatopionej Kopalni Złota musisz skierować się do jaskini i podążać ścieżką prowadzącą na górę. Kiedy zwiedzałem okolicę, czułem się, jakbym wchodził po kręconych schodach, więc nie zatrzymuj się w pobliżu sprzedawców. Chcesz dotrzeć do miejsca, w którym można rozpalić ognisko, aby zapewnić swojej załodze dodatkowy zastrzyk wytrzymałości.

Jeśli dotrzesz do Skrytki Agenta, z ziemi wystająca będzie czerwona wiązka. Każdy zakopany skarb w grze zostanie oznaczony tymi belkami, co znacznie ułatwi jego odnalezienie. Następnie możesz po prostu podejść na miejsce i rozpocząć animację kopania. W tym przypadku będzie to tuż obok kształtu przypominającego klepsydrę na skałach.

Kiedy już zdobędziesz potrzebny skarb, możesz wrócić do Scurlocka lub zająć się kolejnym Sekretem Łotrzyka, który czeka na odkrycie. Żaden dobry pirat nie będzie miał dość skarbów.

Będąc w okolicy, spróbuj zatrzymać się w Kaa Mangrove, aby zdobyć dodatkowe plany.