Odcinek Billa i Franka The Last of Us już rok później został okrzyknięty jednym z najlepszych w telewizji

Minął cały rok, odkąd niesamowity „Long Long Time” zagościł na ekranach naszych telewizorów. Chyba nie muszę ci przypominać, ale ten odcinek Ostatni z nas badał relacje między Billem i Frankiem, zasadniczo w jakiś sposób przekazując epicką historię miłosną na całe życie w ciągu 90 bardzo emocjonujących minut.

To był z pewnością jeden z najlepszych odcinków serialu. Nic dziwnego, że zarówno Nick Offerman, jak i Murray Bartlett zostali nominowani do nagrody Emmy za role odpowiednio Billa i Franka, a Offerman zgarnął wyróżnienie w kategorii Najlepszy gościnny aktor w serialu dramatycznym. Jeśli przegapiliście, Storm Reid zdobyła odpowiednik aktorki za swoją rolę Riley w „Left Behind”, ale robię dygresję. Rok po emisji „Long Long Time” Ostatni z nas fani z rozrzewnieniem wspominają ten odcinek i uznają go za jeden z najwspanialszych odcinków serialu telewizyjnego, jaki kiedykolwiek powstał.

„Na sam widok zdjęcia otwartego okna chce mi się płakać” – powiedział przypominający beatricousthelurker na Reddicie. „To, jak obejrzałem ten odcinek co najmniej cztery razy, a potem zobaczyłem, jak 20 różnych osób zareagowało na niego na YouTube, i za każdym razem miałem łzy w oczach” – dodany glamourbus. „To naprawdę jeden z najlepszych odcinków programów telewizyjnych, jakie kiedykolwiek widziałem” zdeklarowany Zyaru.

Bob_Jenko zgodził się, dodanie, „Całkowicie zgodził. Nie przychodzi mi do głowy żaden inny pojedynczy odcinek telewizyjny, który wywarłby na mnie takie samo wrażenie jak ten”, podczas gdy BefreiedieTittenzwei skomentował„Najlepszy odcinek sezonu. Ale także jeden z najlepszych odcinków dowolnego serialu telewizyjnego, jaki kiedykolwiek pamiętam.” Serce rośnie, gdy widzę, jak pozytywny wpływ ten odcinek miał na tak wiele osób.

Wygląda na to, że drugi sezon będzie miał kilka niespodzianek. Doniesienia mówią, że Catherine O’Hara prowadzi rozmowy w sprawie występu w roli Gail, nowej postaci, która według plotek pojawi się w trzech odcinkach. Przypuszczam, że Gail można w jakiś sposób powiązać z Serafitami, ale to tylko spekulacja. Nie mam wątpliwości, że drugi sezon będzie równie emocjonujący.