Odblokuj obligacje premium w grze Helldivers 2 za darmo

Helldivers 2 wywołało prawdziwą burzę, kiedy wypuszczono na rynek ścieżkę postępu „premium” – obejmującą nie tylko kosmetyki, ale także dodatkowe poziomy broni. Czy opłaca się wygrywać, czy jest inny sposób na zarobienie wszystkiego w grze?

Jak zdobyć super kredyty w grze

Pierwszym, najbardziej oczywistym źródłem superkredytów jest „Przepustka Obligacji Wojennych Helldivers Mobilize”.. Następny jest przez eksplorując zestrzelone zasobniki z zaopatrzeniem, bunkry i zapieczętowane kontenery na samej planecie. Istnieje niewielka szansa, że ​​będziesz w stanie zebrać superkredyty z takich źródeł w tempie 10 do 20 za zasób.

Bezpłatna przepustka Obligacji Wojennych jest dostępna natychmiast po uruchomieniu gry i można ją rozwijać poprzez zdobywanie medali, które są przyznawane za ukończenie misji Operacji, eksplorację planet i codzienne zadania. Jeśli ukończysz tę Obligację Wojenną, zarobisz 800 superkredytówprawie wystarczy, aby zdobyć obligację premium premium, która kosztuje 1000 superkredytów.

Reszta oczywiście pochodzi z innych zasobów, o których wspomniałem. Podczas eksploracji zwracaj uwagę na pomarańczowe latarnie: są to interesujące miejsca z medalami, próbkami, superkredytami lub bronią. Jeśli zdarzy ci się znaleźć stację radarową danej planety, podświetli ona wszystkie interesujące Cię miejsca. Ikony diamentów na mapie po aktywacji stacji radarowej są potencjalnym źródłem superkredytów, więc może warto zboczyć z trasy, jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której masz dodatkowy czas na misję.

Warto również zauważyć, że obligacja premium „Stalowi weterani” zapewnia po ukończeniu 300 dodatkowych superkredytów. Ścieżka premium jest jednak znacznie bardziej wymagająca niż darmowa, a ponieważ obie korzystają z tej samej waluty (medale), polecam rozwijanie przepustki premium po darmowej.

Więcej wskazówek na temat DLC premium i ulepszeń do Helldivers 2 znajdziesz w naszym przewodniku po DLC „Super Citizen”.