Odblokowywanie dodatkowej broni w Helldivers 2: kompleksowy przewodnik

W grze Helldivers 2 chodzi o przebijanie się przez wrogie frakcje podczas Wojny Galaktycznej, a do tego potrzebujesz mnóstwa broni. W tym przewodniku mogę pomóc Ci rozpocząć uzupełnianie opcji zbrojowni na Twoim statku.

Jak zdobyć nową broń w Helldivers 2

Wszystkie standardowe bronie odblokowuje się poprzez zdobywanie medali i wydawanie ich na obligacje wojenne w zakładce Nabytki. Obligacje wojenne służą podobnemu celowi jak Przepustka Bitewna i każda z nich ma osiem różnych poziomów. Niektóre poziomy to tylko kosmetyki, które możesz zastosować na swojej postaci, podczas gdy inne to prosta broń, którą możesz wyposażyć w zbrojowni.

Pierwszą bronią, którą możesz odblokować, jest strzelba SG-8 Punisher i wymaga ona jedynie kilku medali. Gdy wydasz wystarczającą ilość tych medali, możesz przejść do następnego poziomu obligacji wojennych i odblokować karabin wyborowy R-63 Diligence. Zasadniczo pętla rozgrywki polega na zarabianiu większej ilości waluty, dzięki czemu możesz zdobyć lepszą broń do walki z trudniejszymi treściami.

Istnieją potężniejsze bronie wsparcia, które można odblokować, wydając bilety zapotrzebowania na ekranie zarządzania statkiem. Wszystkie odblokowania znajdziesz w zakładce Stratagemy, a część z nich będzie powiązana z wymaganiami poziomu. Jednak w przeciwieństwie do standardowej broni, tych forteli można używać wyłącznie jako łupów w ramach Misji.

Jak wyposażyć broń w Helldivers 2

Aby wyposażyć się w nową broń, udaj się do zbrojowni na swoim statku i wymień standardowy karabin szturmowy. Jeśli chcesz zobaczyć inne opcje w slotach broni, musisz upewnić się, że niektóre z nich są odblokowane w przepustce Obligacji Wojennych. W przeciwnym razie podczas misji Wojny Galaktycznej utkniesz z tym samym karabinem szturmowym i pistoletem.

Walcząc o wolność, nie zapomnij zdobyć superkredytów w terenie.