Odblokowanie skarbu Unwaking Echo w WoW: Dragonflight: przewodnik krok po kroku

Szmaragdowy Sen można eksplorować już od dłuższego czasu, ale założę się, że nie znalazłeś jeszcze całkiem Wszystko jeszcze swoich tajemnic. Jeśli szukasz nowego, świeżego sztyletu kosmetycznego i reputacji Strażnika, przyjrzyjmy się, jak otworzyć jeden z lepiej ukrytych skarbów.

Przewodnik po skarbach Unwaking Echo i jego zawartość

Aby znaleźć skarb Unwaking Echo, udaj się na maleńką wyspę zaznaczoną na mapie Szmaragdowego Snu pokazanej poniżej:

Gdy tam dotrzesz, skrzynię znajdziesz całkiem dobrze ukrytą w wysokiej trawie (w każdym razie, jeśli masz duże zagęszczenie gruntu). Ma fioletowy kontur i jest umieszczony u podstawy dużego drzewa, jak pokazano poniżej.

Nie będziesz jednak mógł otworzyć skarbu w obecnym stanie. Skarb „można otworzyć tylko we śnie” – głosi komunikat o błędzie. Na szczęście dla nas jest to Szmaragdowy Sen i doświadczenie przebywania poza ciałem jest już na wyciągnięcie ręki.

Aby otworzyć skrzynię użyj /slee do świadomego snu i podejdź do skrzynki w stanie snu, aby ją otworzyć.

Skarb zawiera Zapasy Dragon Isles, 200 reputacji Strażników Snów i kosmetyczny wygląd sztyletu Camper’s Knife. Nieźle, jak na użycie prostego makra! Jeśli grasz postacią, która nie może nosić sztyletów, nie martw się: nóż obozowy jest przypisany do konta, co oznacza, że ​​możesz po prostu schować go w swoim banku i użyć go na innej postaci, aby odblokować wygląd na całym koncie .

I oczywiście, jeśli chcesz podnieść poziom swojej reputacji Strażników Snów, pamiętaj, aby przed wykonaniem tego zadania zatrzymać się w Centralnym Obozie i podnieść Godny sojusznik: Strażnicy Snów Pierwszy. Szybkie zdobycie 200 punktów Rozgłosu znacznie ułatwi ukończenie tego cotygodniowego zadania!

Szmaragdowy Sen jest pełen rzeczy do odblokowania i odkrycia, w tym Superkwitów, skrytek z Nasionami Snów i nagród Sławy Strażników Snów. Niezależnie od tego, czy byłeś już w Szmaragdowym Snie, czy zwiedzasz go po raz pierwszy, mamy dla Ciebie wsparcie.