Obszerny przewodnik na temat odblokowywania wszystkich odpowiedzi na łącza społecznościowe cesarza w grze Persona 3 Reload (P3R) — dowiedz się, jak to zrobić

Gdy dołączysz do samorządu uczniowskiego, spotkasz się z Hidetoshim i uruchomisz łącze społecznościowe cesarza w Persona 3 Reload. Uczestnictwo w spotkaniach to sposób na podniesienie jego rangi, ale trzeba też dokładnie wiedzieć, co mu powiedzieć.

Przewodnik po łączach społecznościowych Persona 3 Reload Emperor (P3R)

Automatycznie uruchamiasz łącze społecznościowe cesarza 27 kwietnia, kiedy Mitsuru zapisze cię do Samorządu Studenckiego (oczywiście bez uprzedniego pytania). Po pierwszym spotkaniu spotykasz Hidetoshiego Odagiriego, który reprezentuje Imperatora Arcana. Na spotkania można dołączyć w poniedziałki, środy i piątki, z wyjątkiem tygodni przed testami. Sala Samorządu Uczniowskiego znajduje się tuż przed twoją klasą i Odagiri czasami staje przed nią.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych Linków, powinieneś zawsze zabrać ze sobą Personę z Arkanami Cesarza (taką jak Forneus lub Oberon), aby uzyskać dodatkowe punkty za każdą odpowiedź. Jeśli tego nie zrobisz, awans do następnej rangi zajmie więcej czasu. Jeśli zobaczysz komunikat „Czuję, że wkrótce mogę zbliżyć się do Odagiriego…”, masz gwarancję awansu podczas następnego spotkania.

Ranga 2

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Część uczniów uważa, że ​​mundurek szkolny powinien zostać zniesiony i zbierają zwolenników Brzmi jak nonsens

Ranga 3

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Co!? Nie można decydować o czymś takim bez uprzedniej rozmowy z prezydentem! Każdy

Ranga 4

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Ten facet wygląda, jakby miał zaraz uderzyć Odagiriego! Każdy
Co to jest? Czy czegoś ode mnie potrzebowałeś? Wygląda na to, że ciężko pracujesz.

Ranga 5

Pytanie Najlepsza odpowiedź
…banda neandertalczyków Oni są najgorsi.

Ranga 6

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Miło, że nie ma tych hien w pobliżu. Każdy
Jak więc widzisz, nie możemy teraz odbyć spotkania. Możesz odejść, jeśli chcesz. Ale dopiero tu dotarłem…

Ranga 7

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Mam na myśli karę dla palacza. Wydaje się zbyt surowe.

Ranga 8

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Um, czy Odagiri-san coś zrobił? Każdy
… A więc to wszystko słyszałeś. To nie byłem ja.

Ranga 9

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Bełkotałem o zasadach i uczciwości, ale tak naprawdę udowodniłem tylko, że desperacko pragnę władzy. Ważne, że zdałeś sobie z tego sprawę.

Ranga 10

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Jak mi poszło? Co wszyscy pomyśleli? Nieźle.
Dlatego to ty powinieneś to mieć. Każdy

Ukończenie Imperatora Łącza społecznościowe pozwala na połączenie Odyna, jedna z najpotężniejszych dostępnych Person Cesarskich. Jeśli grałeś wcześniej w inne wersje, będziesz zdruzgotany, gdy dowiesz się, że nie uczy się już Thunder Reign. Jednak nadal jest niezawodną osobą z piorunami i fizyką, trzymaj się go, jak tylko możesz.

Hidetoshi przeszedł długą drogę, ucząc się, jak prawidłowo komunikować się i ufać innym, i chociaż jego Link nie jest niczym wyjątkowym, ogólnie jest całkiem w porządku. Persony cesarza są widoczne w środkowej fazie gry, więc jest to świetny link do skupienia się na tych etapach, gdy skończysz już z innymi wcześniejszymi, takimi jak Mag.