Nowy zwiastun GTA 6 IRL całkowicie oszołomił fanów

Jeden utalentowany fan Grand Theft Auto odtworzył GTA VI zwiastun kręcony po kręceniu w prawdziwym życiu, zadziwiając innych fanów swoim oddaniem.

Grand Theft Auto VI premiera zaplanowana jest na przyszły rok i choć może się to wydawać jeszcze bardzo odległe, miło jest wiedzieć, że rozpoczynamy końcowe odliczanie. Choć wyobrażam sobie, że upłynie trochę czasu, zanim nowy zwiastun zostanie wypuszczony – w końcu Rockstar nie chce, aby szum osiągnął szczyt zbyt szybko – w tym roku powinniśmy przynajmniej otrzymać jeden zwiastun oprócz upragnionych informacji o zamówieniach w przedsprzedaży. Rozmowa o wynikach Take-Two odbędzie się dzisiaj, więc jestem pewien, że fani będą ją przeglądać w poszukiwaniu wskazówek dotyczących daty premiery. W międzyczasie jednak błagam, abyś nacieszył oczy tym wspaniałym projektem fanów.

Jak zgłoszone autorstwa Dexerto, projekt jest dziełem francuskiego YouTubera CYRILmp4, który specjalnie dla tego projektu wybrał się aż do Miami na Florydzie. Od oszałamiających ujęć miejskich plaż z drona po krajobrazy ulic szokująco podobne do tego, co widzimy w zwiastunie — to niesamowite, że CYRILmp4 był w stanie dopasować tak dokładne efekty wizualne. Sami zobaczcie projekt poniżej.

Naturalnie zrobiło to wrażenie na fanach Grand Theft Auto. „W prawdziwym życiu przydałoby się ulepszenie grafiki. Może przy okazji dodamy śledzenie promieni” żartował IntelligentExtent9 podczas tswizzle1357 dodany„Wygląda cholernie lepiej niż w prawdziwym życiu. Pieprz mnie. Zagraniczny_poduszkowiec68 powiedział„Niektóre strzały są naprawdę trudne do rozróżnienia, który jest na żywo, a który w grze. Nie mogę się doczekać, aż gra wyjdzie.”

Powszechnie wiadomo, że Vice City inspirowane jest Miami na Florydzie GTA VIoryginalny zwiastun filmu będący hołdem dla kilku wirusowych incydentów na Florydzie. Od „kobiety z młotem” po faceta z aligatorem – wszystkie te postacie są odwzorowaniami prawdziwych postaci. Być może jednak to Joker z Florydy najbardziej trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak zażądał, aby Rockstar pozwolił mu wyrazić swoją postać.