Nowy Elden Ring w fazie rozwoju, ale nie taki, jakiego się spodziewaliśmy

Pierścień Eldena autorstwa FromSoftware to jedna z najlepszych gier wideo ostatnich lat, w której miliony graczy gromadziły się, aby odkrywać śmiercionośny, ale piękny świat Lands Between.

Wydany w lutym 2022 r., FromSoftware’s Pierścień Eldena stała się jedną z najpopularniejszych gier dewelopera z jego już imponującego katalogu, który obejmuje takie gry jak Mroczne dusze, Przenoszony przez krew, Topór: Cienie umierają dwa razy i więcej.

W naszej recenzji pt Pierścień Eldenapowiedzieliśmy: „Pierścień Eldena to nieustannie zaskakująca przygoda, która wyniosła wypróbowaną i przetestowaną formułę FromSoftware na nowy, szalony poziom. Jedna z najlepszych gier wideo ostatniej dekady”.

Jak zgłoszone przez Reuters, chińska firma technologiczna Tencent nabyła prawa licencyjne do Pierścień Eldena w 2022 roku i spekuluje się, że wkrótce pojawi się jakaś gra mobilna. The Pierścień Eldena Gra mobilna ma być grą typu free-to-play, zatem można bezpiecznie założyć, że będzie zawierała mikrotransakcje.

Nie potwierdzono, jaki gatunek gry Pierścień Eldena na urządzenia mobilne będzie, ale wątpię, czy będzie to port jej starszego odpowiednika na PC, PlayStation i Xbox. Gdybym miał zgadywać, nie zdziwiłbym się, gdyby była to jakaś gra typu tower defence lub turowa gra RPG. Tylko czas powie.

W tej chwili doniesienia nie zostały potwierdzone ani przez FromSoftware, Bandai Namco, ani Tencent, więc tę wiadomość należy traktować z przymrużeniem oka, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Poinformujemy Cię, gdy tylko otrzymamy jakąkolwiek oficjalną aktualizację.

Pierścień Eldena jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.