Nowi właściciele PlayStation 5 namawiali, aby podczas konfigurowania konsoli zrobić najpierw jedną rzecz

Jeśli jesteś nowym właścicielem PlayStation 5, z pewnością zechcesz zapoznać się z tą radą. Biorąc to pod uwagę, warto zwrócić na to uwagę, nawet jeśli masz konsolę od kilku lat.

Konfigurowanie nowej konsoli, zwłaszcza PlayStation 5 z ogromną biblioteką ekskluzywnych gier, może być trudne. Czy dołączasz do PlayStation Plus? Do którego poziomu powinieneś dołączyć? W którą najnowszą wersję warto się zagłębić? To pytania, które zadaje sobie każdy nowy posiadacz PlayStation 5. Okazuje się jednak, że według społeczności PlayStation pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić, nie może być prostsza – a mianowicie zagłębić się w Pokój zabaw Astro który tak się składa, że ​​jest preinstalowany na Twojej konsoli za darmo.

To świetna propozycja z wielu powodów. Przede wszystkim, Pokój zabaw Astro jest, jak powiedziałem, bezpłatny, więc równie dobrze możesz w pełni wykorzystać to, co otrzymasz w ramach zakupu. Po drugie, jest to znakomita gra dostępna wyłącznie na PlayStation, dzięki której możesz rozpocząć swoją podróż, i wreszcie niezrównana w pokazywaniu możliwości kontrolera DualSense. Równie dobrze możesz przetestować wszystkie zalety i zalety PlayStation 5.

Powiedziałem, że to solidna rada dla tych z Was, którzy również mają PS5 od dłuższego czasu. Chociaż wyobrażam sobie, że wielu z Was już próbowało Pokój zabaw AstroZałożę się, że istnieje znaczna część, która tego nie zrobiła. Jestem prawie pewien, że posiadałem konsolę przez co najmniej rok, zanim w końcu dałem jej szansę i zdałem sobie sprawę, co straciłem.

Nie wierz mi tylko na słowo. „Grać Pokój zabaw Astro po pierwsze, jest darmowy i naprawdę stanowi naprawdę dobre wprowadzenie do PS5 i wrażeń dotykowych” powiedział Użytkownik Reddita dyztructive, natomiast Wilde_SIE dodany„Polecam zagrać Pokój zabaw Astro. Jest to darmowa gra, która zapoznaje Cię z kontrolerem DualSense i jego funkcjami.”

Tym z nas, którzy czekają na kontynuację, gorąco polecam Sackboy: wielka przygoda który jest zawarty w dodatkowym poziomie PlayStation Plus. Ta platformówka 3D oferuje podobny poziom immersji DualSense.