Nowe zadanie z DLC do Hogwarts Legacy zostało okrzyknięte jedną z najlepszych misji w grze

Wygląda na to, że drzwi Hogwartu nigdy się nie zamkną, dopóki są uczniowie do zapisania i zadania do wykonania. Najnowsza z tych misji, przynajmniej przez dużą część fandomu, jest oklaskiwana jako jedna z najlepszych części całej gry.

To nie pierwszy raz, kiedy ten segment jest chwalony za zawartość – to samo rozszerzenie zostało wcześniej nazwane „przerażającym”, a gracze nie mogli odłożyć kontrolerów, dopóki nie zostanie rozwiązana zagadka DLC.

Niestety, nie każdemu w fandomie udało się doświadczyć upiorów z DLC „Nawiedzone Hogsmeade”. Mimo że nazywa się go nowym darmowym DLC – co technicznie nim jest – gracze PlayStation mogą w niego grać od czasu premiery tytułu w zeszłym roku. W rezultacie użytkownicy Switcha, komputerów PC i Xbox musieli patrzeć z boku, jak mijał ich darmowy dodatek… to znaczy aż do teraz.

Jeszcze w tym miesiącu „Nawiedzone Hogsmeade” będzie dostępne dla wszystkich Dziedzictwo Hogwartu graczy, co oznacza, że ​​teraz każdy może rozkoszować się majestatem tej „absolutnie genialnej” wycieczki do upiornej strony czarodziejskiego świata.

Mimo tego, że DLC zostało dobrze przyjęte, nie daj się zwieść myśleniu, że będzie to dla twojej postaci odskocznia, ponieważ pomimo pochwał, fani są równie przerażeni okropnościami czającymi się w cieniach Hogsmeade.

„Byłam przerażona, dosłownie krzyczałam i prawie obsikałam się w spodnie” ujawnił jednego gracza, ugruntowując przekonanie, że to naprawdę inna strona tego, co widzieliśmy Dziedzictwo Hogwartu już. Strach trwa nadal, a kolejny mówi: „Ulubiona jak dotąd misja w grze i ta z najbardziej unikalną, upiorną, magiczną pierdoloną myślą w stylu Doktora Strange’a”.

O tak, każdy, kto ma nerwowe usposobienie, przygotuj się na to, co nadejdzie; niczego nie zepsujemy, ale manekiny są w zestawie i będą nawiedzać Twoje sny. Ale daj spokój, warto, biorąc pod uwagę, jak długo tak wielu z nas czekało na to DLC.

Pamiętajcie, że „Haunted Hogsmeade” pojawi się na konsolach Xbox, Nintendo Switch i komputerach PC jeszcze w tym miesiącu, więc przygotujcie się na to, co czeka nocą… w ciemności…