Nowa zawartość Red Dead Redemption 2 zadziwia fanów po 5 latach

Jest tak wiele ukrytych doświadczeń i niejasnych treści Red Dead Redemption 2 że łatwo przeoczyć jeden lub wszystkie z nich.

Dzielenie się tymi doświadczeniami, abyśmy wszyscy mogli się nimi cieszyć, nie jest zabawne, dlatego też fandom sporządził całkiem pokaźną listę nowej zawartości i funkcji, które niezmiennie zadziwiają fanów przez ostatnie pięć lat.

Pełne zastrzeżenie, że nie wszystkie wspaniałe treści, które nas zadziwiły, znajdują się w udostępnionym filmie Reddit. Nie oznacza to jednak, że musisz przegapić naukę o haniebnych śmierciach RDR2 gracze chcą zachować tajemnicę.

Nie oznacza to jednak, że nie dowiecie się, co przydarzyło się Jackowi Marstonowi, chłopcu, który wyrósł na zachodnią odpowiednik Carrie Brandshaw i napisał własną książkę. I tak po prostu… Jack został pisarzem.

Ale to, co ukazuje wideo, to kilka pięknych chwil pomiędzy Arthurem i wieloma NPC-ami, zazwyczaj z NPC-ami zawsze będącymi ofiarami jakiejś nieudanej sprzeczki. Albo dziwne wprowadzenie do malowania w stylu Boba Rossa oczami ulubionego kowboja wszystkich – po prostu nie możesz sobie wyobrazić, jak różnorodna jest ta gra!

RDR2 to w zasadzie „Wow!” Nie wiedziałem o takiej grze, a bardzo mi się podoba” – podzielił się fanem po obejrzeniu filmu. Inny doświadczony gracz zauważył, że docenia możliwość przypomnienia o wszystkich funkcjach ukrytych klejnotów, aby mógł je wykonać i/lub zlokalizować podczas ostatniej rozgrywki.

Mówimy to bardzo tutaj, ale RPG Rockstar Games to prezent, który wciąż daje. Podobnie jak GTA Rockstara i Bethesda Skyrima. Krótko mówiąc, klasyczne tytuły tych wydawców to miejsca, w których można znaleźć najwięcej gier.

Nie jestem pewien, czy to dobrze wróży na przyszłość gier, ale ulgą jest świadomość, że zawsze są „stare gry”, do których można wrócić, gdy nowe gry nas zawiodą.