Nowa konsola Xbox wycieka w obliczu doniesień, że Microsoft porzuca markę

O ile ostatnio nie mieszkałeś pod kamieniem (co byłoby dziwnym wyborem stylu życia), prawdopodobnie słyszałeś wszystkie plotki dotyczące Xboksa, sugerujące, że może ona nie tylko planować całkowicie cyfrową przyszłość, ale mogą również dotyczyć własności własne. skierował się na konkurencyjne konsole.

Aby dodać jeszcze więcej płomieni do spekulacyjnego ognia i wbrew wcześniejszym plotkom, że Microsoft może porzucić sprzęt, obecnie krążą pogłoski, że Xbox może otrzymać przenośną konsolę przypominającą Switcha, która najwyraźniej zostanie wydana w 2026 roku.

Jak zgłoszone przez AltChar (Dzięki GGRecon) Menedżer społeczności Xbox i współgospodarz podcastu XNC, Magg, twierdzi, że następca Xbox Series X/S będzie konsolą przenośną. „Będzie to więc pudełko pod telewizorem a la Series X… tańsza jednostka SKU będzie dokowalną konsolą a la Switch, dlatego logiczne jest, że zespół (Microsoft) Surface nad tym pracuje. ”

Co więcej, według innego współgospodarza podcastu XNC, ColtaEastwooda, twierdzi się, że na jeszcze nieogłoszonym handheldzie Xbox będzie można grać w gry natywnie (zakładam, że cyfrowo), a także tytuły przesyłane strumieniowo, prawdopodobnie za pośrednictwem Xbox Game Przechodzić.

Oczywiście wszystkie niepotwierdzone plotki powinniśmy traktować z przymrużeniem oka, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Mając to na uwadze, miejmy nadzieję, że Phil Spencer ujawni wszystkie soczyste szczegóły w przyszłym tygodniu. Będziemy Cię informować, kiedy to nastąpi.