Nowa gra RPG Fallout oficjalnie dostępna w przedsprzedaży

Opad fani często okazują się niedostateczni, ponieważ minęło już kilka lat Fallout 4 została wydana, a według Bethesdy piąta część serii jest w odległej przyszłości. Co więc mogą zrobić ci fani w międzyczasie?

Cóż, warto przejść z konsol i komputerów PC na rozrywkę na tablecie, ponieważ pojawiła się nowość Opad gra już wkrótce dla fanów i nowicjuszy w grach planszowych. Fallout: Frakcje bierze wszystko, co kochasz w tej serii, i przenosi na swój stół zaprojektowany przez Jamesa Hewitta, weterana projektanta Nekromunda I Naśladowca Titanica.

Fallout: Frakcje przeniesie graczy do Nuka-World w potyczce PvP, w której gracze będą walczyć przeciwko sobie, korzystając z naprawdę uroczych miniaturowych modeli. Według strona internetowa gry fani mogą spodziewać się gry „Wykorzystującej standardowe dziesięciościenne kości i charakteryzującej się usprawnionym systemem rozdzielczości, Fallout: Frakcje jest świetna zarówno dla początkujących zainteresowanych odkrywaniem miniaturowych gier wojennych, jak i weteranów szukających szybkich gier pełnych niuansów taktycznych. Zbuduj swoją załogę, wybierz sztuczki i obserwuj, jak Twoja drużyna staje się legendarną siłą bojową w wielu szybkich i wściekłych meczach PvP.

Każda bitwa, w której bierze udział Twoja załoga, to tylko niewielka część nadrzędnej fabuły, która stanie się kampanią dla Ciebie i Twoich znajomych, którą będziesz mógł śledzić podczas walki o „szczyt stosu”. Dzięki kilku załogom do wyboru możesz naprawdę uczynić je własnymi, poprzez projekty osobowości i malowania.

Gra zawiera wszystko, czego potrzebujesz do gry, łącznie z modelami i scenerią, wraz z planszą o wymiarach 24”x36”. Każda gra ma trwać około 40 minut, dzięki czemu możesz stoczyć mnóstwo potyczek w ciągu jednego wieczoru. To piękny zestaw, idealny dla każdego fana Opadlub gry planszowe.