Nowa gra Metro wycieka do sieci przed ujawnieniem stanu gry PlayStation

Nadeszła nowa gra PlayStation State Of Play i wygląda na to, że w jej ramach pojawi się nowa gra Metro.

Fani PlayStation, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, co pojawi się na PS5 w tym roku i w przyszłym, z radością dowiedzą się, że premiera State Of Play planowana jest na jutro, 31 stycznia. Program będzie trwał około 40 minut i rzuci trochę światła na ponad 15 gier, np Gwiezdne Ostrze I Powstanie Ronina.

Spekulacje sugerują nową grę o nazwie Metro: Przebudzenie zostanie ujawniona wraz ze składem i mówi się, że będzie to gra VR.

Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka, ale jeśli to prawda, będzie to świetna gra dostępna wyłącznie w bibliotece VR PlayStation. Seria Metro przenosi graczy do postapokaliptycznego piekła, które balansuje na cienkiej linii pomiędzy strzelanką pierwszoosobową a survival horrorem. Mogą być dość przerażające, więc stworzenie gry VR, która jeszcze bardziej przybliży Cię do akcji, wydaje się oczywiste.

Mając to na uwadze, fani będą musieli po prostu mieć nadzieję i modlić się, aby znalazło się to na kartach jutrzejszego występu. Biorąc to pod uwagę, nawet jeśli tak nie jest, stan gry obiecuje kilka ważnych ogłoszeń, więc przy odrobinie szczęścia wszyscy wyjdą z gry zadowoleni i optymistycznie nastawieni do gier nadchodzących w tym roku.

Premiera nadchodzącego PlayStation State Of Play odbędzie się jutro, 31 stycznia o 22:00 czasu GMT. Będzie transmitowany na żywo w Twitchu, YouTube i TikTok – możesz też oczywiście wrócić tutaj, gdzie będziemy relacjonować wszystkie najważniejsze nagłówki wieczoru.