Nowa darmowa gra PlayStation Plus cieszy się dużym zainteresowaniem abonentów

Możesz udać się do PlayStation Plus, ponieważ pojawiły się już najnowsze oferty, a pewnego dnia pierwsza wersja okazuje się dość popularna wśród subskrybentów.

Jeśli przegapiłeś, możesz teraz pobrać Foamstars, SteelrisingI Rollerdrom – skład, który fani opisali jako „zachwycony”. Jeśli nie jesteś świadomy, Rollerdrom to doceniona przez krytyków strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której próbujesz eliminować przeciwników, poruszając się po gigantycznej arenie. Stalowanie to być może gra dla fanów soulslike, ponieważ w tej akcji RPG przeniesiesz się do śmiercionośnej alternatywnej wersji Paryża, osadzonej w czasie Rewolucji Francuskiej. Założeniem Piankowe Gwiazdy jest o wiele, cóż, głupsze. W nowej wersji Square Enix możesz wziąć udział w ogromnych bitwach piankowych 4 na 4.

Do wyboru są trzy rundy dla wielu graczy: Smash The Star, Happy Bath Survival i Rubber Duck Party. W każdej z nich łączysz siły z trzema innymi graczami w zróżnicowanej serii bitew 4 na 4. Możesz także wybrać grę w solowych misjach fabularnych lub w misjach drużynowych. Sam wypróbowałem tę grę wczoraj wieczorem z kilkoma przyjaciółmi i chociaż nie mogę powiedzieć, że zmieniła ona życie, na pewno dobrze się bawiłem i planuję zagrać ponownie. Smash The Star jest z pewnością najlepszą rundą.

Wygląda na to, że nie jestem jedynym abonentem PlayStation Plus, u którego gra dobrze się przyjęła. „To świetna zabawa. Jest to połączenie Overwatcha i Splatoon. Nie zapłaciłabym za nią, ale cieszę się, że mam ją teraz w swojej bibliotece” napisał JannJans, natomiast BasicOk4268 dodany„Myślałem, że było przyjemnie. Dużo się dzieje na ekranie. Ruch wydaje się jednak zbyt ciężki jak na coś, co powinno być szybkie”.

„To świetna zabawa. Podoba mi się” – SnafuMist skomentowałpodobnie z DiamonDawgs powiedzenie„Dobrze się bawiłem, podoba mi się grafika, a muzyka jest świetna. Muszą jednak coś zrównoważyć z szybkością ruchu. Zgadzam się, próbowałem biec sprintem, myśląc, że byłaby to opcja, więc pomocne byłoby, gdyby deweloperzy dodali taką mechanikę. W przeciwnym razie, jeśli masz subskrypcję, wygląda na to, że Piankowe Gwiazdy jest warte nurkowania dla jakiejś głupiej zabawy na niskie stawki.