Nominowaną do nagrody Game Awards grę RPG można pobrać bezpłatnie już teraz

Teraz masz szansę zagrać w tę nominowaną do nagrody Game Awards grę RPG. Tak naprawdę nie tylko nagrody Game Awards zrobiły wrażenie Byłem nastoletnim egzokolonistązarówno BAFTA, jak i Independent Game Festival wyraziły zgodę na grę.

Teraz masz szansę spróbować. Wszystko czego potrzebujesz to konto Steam i gotowe. Byłem nastoletnim egzokolonistą to oparta na fabule gra RPG, w której każdy Twój wybór ma znaczenie i zmienia Twoje wrażenia.

Według Para stronie, w grze „spędzasz swoje nastoletnie lata na obcej planecie w tej narracyjnej grze RPG z bitwami opartymi na kartach”. Twoim zadaniem jest „odkrywać, dorastać i zakochać się”. Wybory, których dokonasz i umiejętności, które opanujesz przez 10 lat, zadecydują o przebiegu twojego życia i przetrwaniu twojej kolonii”. Całkiem inne podejście do historii, która wydaje się pełna miłości pod naprawdę cudowną i uroczą grafiką.

Jest tu mnóstwo rzeczy do zatopienia, w tym ponad 800 wydarzeń fabularnych, ponad 250 kart do wykorzystania w systemie bitewnym, 29 różnych zakończeń i mnóstwo NPC-ów, z którymi można się umawiać. Możesz wykorzystać te wszystkie piękne powody, aby w kółko odtwarzać grę, prowadząc inne życie i wykonując wyjątkowe prace, reprezentując swoją kolonię.

Byłem nastoletnim egzokolonistą obecnie posiada ocenę Przeważająco pozytywne na Steamie z ponad 2000 recenzjami. Biorąc pod uwagę całą tę pozytywną atmosferę wokół gry, z pewnością będzie to przyjemna przygoda. Jest idealny na przytulne wieczory i jest również zweryfikowany przez Steam Deck, jeśli chcesz grać w podróży lub w łóżku.

Możesz pobrać wersję demonstracyjną już dziś, a jeśli Ci się spodoba, gra jest obecnie objęta promocją z 30% rabatem, więc i Ty możesz zgarnąć okazję.