No Man’s Sky spotyka się z Stardew Valley w grze z otwartym światem z 2024 r., którą można pobrać bezpłatnie już teraz

Z bardzo różnych powodów, Niebo niczyje I Dolina Gwiezdnej Rosy należą do najpopularniejszych gier w swoich gatunkach, ale jeśli jest jedna rzecz, która łączy każdą z nich, to to, że gracze mogą zanurzyć się w światach na miesiące, jeśli nie lata.

Kiedy więc światy Niebo niczyje I Dolina Gwiezdnej Rosy są zmieszane w jedną całość, z pewnością wzbudzi to nasze zainteresowanie i, miejmy nadzieję, tak będzie również w przypadku Ciebie. To tutaj pojawia się nadchodząca niezależna gra o rolnictwie science-fiction, Granica roku świetlnego.

Granica roku świetlnego to spokojna przygoda rolnicza w otwartym świecie, rozgrywająca się na planecie na odległym krańcu galaktyki. Wejdź do swojego wszechstronnego mecha i rozpocznij swój nowy dom na odległej planecie z maksymalnie trzema przyjaciółmi, uprawiając obce rośliny, budując własne gospodarstwo i eksplorując nieokiełznaną dziką przyrodę świata” – czytamy w opisie gry w sklepie Steam .

„Zbuduj swoją zrównoważoną egzofarmę, uprawiaj obce rośliny, dostosowuj swojego mecha i odkrywaj nowy, pełen tajemnic świat z maksymalnie trzema przyjaciółmi” – kontynuuje. „Prowadź spokojne życie, podziwiając widoki i dźwięki swojego nowego domu. Ciesz się bezstresową rozgrywką bez walki, bez konieczności radzenia sobie z pragnieniem i głodem. Po prostu skup się na rolnictwie, eksploracji i odkrywaniu!”

Opracowany i opublikowany przez Frame Break i Amplifier Studios, Granica roku świetlnego wygląda na jedną z najbardziej zenowych gier, jakie zostaną wydane w tym roku. Jeśli chcesz teraz wypróbować tę zwyczajną symulację rolnictwa science-fiction, to masz szczęście, ponieważ ma ona darmowe grywalne demo na Steamie, a także na Xbox Marketplace pobierać już teraz.

W chwili pisania tego tekstu Granica roku świetlnego ma planowaną datę premiery na 19 marca 2024 r. i pojawi się na komputerach PC i nowoczesnych konsolach Xbox. W tej chwili nie ogłoszono jeszcze premiery na PlayStation lub Nintendo Switch. Pamiętaj, aby dodać Granica roku świetlnego do swojej listy życzeń, aby otrzymać powiadomienie o jego uruchomieniu.