Nintendo udostępnia Ci słodką grę do pobrania za darmo z okazji Walentynek

Miłość unosi się w powietrzu wraz z nadejściem jutrzejszych Walentynek, podczas których wszyscy uwielbiamy dzielić się swoim wewnętrznym McLovinem (prawdopodobnie) lub dla wszystkich innych jest to po prostu kolejny dzień na granie w nasze ukochane gry wideo.

Niezależnie od tego, czy martwią Cię Walentynki, czy nie, Nintendo oferuje słodki gratis do pobrania już teraz, który będzie dodatkową gratką, jeśli jesteś fanem Super Mario i ulubionej przez wszystkich księżniczki.

Za nieco ponad miesiąc Prince Peach otrzyma własną grę wideo, księżniczka brzoskwinia: Czas na przedstawienie dla Nintendo Switcha. „Księżniczka Peach i przyjaciele przybywają do teatru Sparkle, aby obejrzeć przedstawienie, podczas którego niegodziwe Grape i Sour Bunch nagle pojawiają się z hukiem i zajmują centralne miejsce” – czytamy w opisie gry. „Doskonały występ stał się straszliwą tragedią i zadaniem Peach jest uratowanie przedstawienia – i dnia!”

„Wykorzystaj moc wstążki, którą Peach otrzymuje od opiekunki teatru Stelli, aby stawić czoła Kwaśnej Bandzie i ocalić wykonawców! Transformując się, Peach zyskuje nowe umiejętności” – kontynuuje opis. „Zamień się w szermierza, aby odeprzeć Kwaśną Bandę w sensacyjnej walce na miecze, lub w detektywa, który bada wskazówki i wyśledzi zabójcę. Mając do ocalenia więcej skradzionych programów, za kurtyną kryje się wiele innych przemian, w tym cukiernik i mistrz kung fu!”

Z okazji Księżniczka Peach: Czas na przedstawienie i oczywiście na Walentynki Nintendo daje nam w sumie sześć wysokiej jakości kart PDF pobierać Dzisiaj. Każda z sześciu kart przedstawia niektóre odważne kostiumy, które Księżniczka Peach będzie nosić w swojej nadchodzącej grze, a także kilka cudownie tandetnych gier słownych.

Jeśli nie chcesz pobierać kartek na Walentynki lub nie masz drukarki w domu, po przycięciu mogą one również stanowić przyzwoite tapety na urządzenia mobilne.

Księżniczka Peach: Czas na przedstawienie ukaże się wyłącznie na Nintendo Switch w piątek 22 marca 2024 r.