Nintendo podejmuje kroki prawne przeciwko kopii Pokémona, ale nie jest to Palworld

Od Palworldpremiery, czekaliśmy na jakąś interwencję ze strony The Pokémon Company, ale żadna z nich nie nastąpiła. Grożono „dochodzeniem”, ale nie tylko Palworld może parować dalej, gromadząc więcej graczy.

Niemniej jednak, nie daj się zwieść myśleniu, że Firma Pokémon po prostu usiądzie i zajmie się wszelkimi nadużyciami swojej własności na leżąco; chociaż nie podejmuje działań prawnych przeciwko PalworldTo Jest podjęcie działań przeciwko innej kopii Pokémona, as zgłoszone przez GamesRadar. I właśnie wtedy, gdy pomyślałeś, że nasza lista Pokémonów najprawdopodobniej pozwanych Palworld było dziwne, teraz widzisz jego geniusz.

Pod pogardliwym okiem Nintendo jest PokeZoo, nowy adres IP, który nawet nie próbuje uciekać od faktu, że jest to po prostu kopiowanie i wklejanie tworzenia Pokémonów. Jeśli myślałeś Palworld brał Micka, spójrz PokeZoo i powiedz nam, że nie jest gorzej. Poczekamy.

Biorąc pod uwagę, jak rażąca jest kopia, wątpimy, czy tak zwani twórcy stojący za tą własnością intelektualną, która wkrótce zostanie wygaszona, byli zaskoczeni, że wszczęto przeciwko nim postępowanie prawne – nawet w niektórych treściach witryny wspominają o Pokémonach.

Źródło obrazu: PokeZoo
Źródło obrazu: PokeZoo

Wygląda na to, że Firma Pokémon wyładowuje swój gniew na innych, ponieważ będzie miała trudności z zatrzymaniem uciekającego pociągu, który jest Palworld. W tej chwili nowa gra na komputery PC i konsolę Xbox jest drugą w historii Steama, która osiągnęła dwa miliony graczy jednocześnie, nie pomijając tego, jak dobrze została przyjęta w dniu premiery.

Jednak nie wszystko jest w porządku Palworld, z ostrzeżeniami graczy o „zablokowaniu” zapisów gry po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji. Zanim wszyscy wpadli w panikę, informacja ta pojawiła się tylko na subreddicie Xbox, co oznacza, że ​​gracze na PC mogą czuć się dobrze, ale nadal powinni zachować ostrożność podczas instalowania aktualizacji.

Na razie, Palworld trwa dalej bez szwanku i swobodnie, podniecając graczy Lovanderem, podczas gdy The Pokémon Company niszczy PokeZoodoświadczenie w handlu kartami „burzenia czwartej ściany”. Powiedzielibyśmy, że jest nam z tego powodu przykro, ale byłoby to kłamstwem. Podobnie jak PokeZoo naprawdę oryginalny.