Niespodziewane wydanie Last Of Us bardzo podekscytowało fanów

Styczeń okazał się ekscytującym miesiącem dla fanów The Last of Us. Przyniosło nam to wydanie Zremasterowana część The Last of Us Part II oraz wiadomości dotyczące castingu do drugiego sezonu telewizyjnej adaptacji HBO.

Wiemy już, że Kaitlyn Dever ożywi Abby, a Isabela Merced i Młody Mazino dołączą odpowiednio jako Dina i Jesse. Ponieważ zdjęcia mają się wkrótce rozpocząć, wydaje się, że nie ma lepszego czasu na powrót do rzeczywistości część drugaI Ostatni z nas Część II Zremasterowana to na to ostateczny sposób. W naszej recenzji napisaliśmy: „Zremasterowana część The Last of Us Part II jest całkowitą perfekcją. Naughty Dog ma tę zaletę, że współpracuje z jedną z najczęściej nagradzanych gier wszechczasów. Zremasterowana część The Last of Us Part II to jednak coś więcej niż tylko nowa warstwa farby. Chociaż te nowe bajery rzeczywiście zwiększają intensywność i zanurzenie się w głównej grze, czyniąc ją ostatecznym sposobem na przeżycie tego etapu historii Ellie, nie jest to jedyny sposób, w jaki to wydanie błyszczy.”

Wygląda na to, że zabawa będzie trwała aż do lutego. Jak wcześniej ujawniono, Grounded II: Making The Last of Us, część II jest w drodze. Dokument przedstawiający, jak się domyślacie, proces tworzenia gry zadebiutuje na YouTube, a także w grze poprzez bezpłatną aktualizację. To nie jedyna atrakcja, jaką przynosi aktualizacja. W planach są także nowe skórki dla Ellie i Abby, które prawdopodobnie będą dostępne zarówno w kampanii głównej, jak i w trybie Bez powrotu.

Jeszcze wczoraj Naughty Dog potwierdziło, że aktualizacja zostanie udostępniona 2 lutego, czyli za zaledwie tydzień. Kocham tę grę całym sercem, więc jestem bardzo podekscytowany możliwością zapoznania się z tym dokumentem, a zwłaszcza zobaczenia zakulisowych sesji mo-cap. Nie tylko ja jestem podekscytowany. Inni fani są zachwyceni.

„Nie mogę się doczekać filmu pokazującego, jak powstało to arcydzieło” napisał jeden użytkownik, drugi powiedział„To będzie niezwykle interesujące. Doskonały! Nie mogę się doczekać.” Jeden tweeter dodany„Wreszcie data premiery. Sprawdzałem to codziennie.” Ty i ja oboje, mój przyjacielu. Przyjdź 2 lutego.