Netflix udostępnia pierwszy zwiastun drugiego sezonu Squid Game

Od tego czasu minęły nieco ponad dwa lata Gra Kałamarnica po raz pierwszy zagościł na naszych ekranach, a południowokoreański dramat szybko podbił świat.

Szybko stał się jednym z najczęściej oglądanych programów telewizyjnych w historii serwisu Netflix, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów serwisu streamingowego w ponad 94 krajach. Film obejrzało ponad 1,65 miliarda godzin, co jest sporym osiągnięciem jak na serial, który przed emisją nie był w centrum zainteresowania wielu widzów. Jeśli jeszcze nie oglądasz Gra Kałamarnica, jeśli to możliwe, koncentruje się wokół śmiercionośnej rywalizacji, w której uczestnicy biorą udział w dziecięcych zabawach, próbując wygrać ogromną nagrodę pieniężną. Haczyk? Jeśli przegrasz, umrzesz. Od tego czasu serial zaowocował spin-offem reality show, Gra w kałamarnice: wyzwanie, w którym szczęśliwy zwycięzca z USA zgarnął do domu 4,56 miliona dolarów. Nie martw się, konsekwencje utraty wersji rzeczywistości były znacznie mniej straszne.

Wielu fanów czekało jednak na drugi sezon uznanego dramatu, a Netflix w końcu udostępnił pierwszy zwiastun.

Bardzo krótki zwiastun pokazuje Gracza 456, który wciąż ma rude włosy i obiecuje znaleźć tajemniczą osobę po drugiej stronie linii telefonicznej, mówiąc mu, że „pożałuje swojej decyzji”. Serial ma zostać wyemitowany jeszcze w tym roku.