Naprawianie problemów z szybką grą na PS5: przewodnik dla graczy Helldivers 2

Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest reszta Helldiversów z Twojej drużyny, nie jesteś sam. Chociaż sam eksplorowałem różnorodne planety, nikt się do mnie nie przyłączył – dlaczego tak się dzieje?

Helldivers 2: Czy Quickplay nie działa na PlayStation 5?

Jeśli nie grasz w drużynie, być może zauważyłeś, że spotkanie innych Helldiversów na eksplorowanych planetach może być strzałem w dziesiątkę. Istnieje również szansa, że ​​próbowałeś dołączyć do drużyny, aby natknąć się na np Nie udało się dołączyć do lobby błąd lub nawet możliwa awaria wymaga to ponownego uruchomienia gry. Jest to niestety znany problem i zespół Arrowhead Game Studios pilnie pracuje nad jego rozwiązaniem.

Według oficjalny kanał Discord Helldivers 2na kanale #znane-problemy;

Kiedy spróbujesz dołączyć do misji przy Stole Wojennym na statku, wielu graczy zobaczy komunikat „Nie udało się dołączyć do lobby gry”. Dzisiaj rozszerzamy łatkę na PlayStation. Tymczasem używanie kodów znajomych do gry działa w przypadku większości użytkowników. Ponadto istnieje większe prawdopodobieństwo powodzenia szybkiej gry, jeśli najpierw udasz się na planety z mniejszą liczbą graczy (np. w sektorze Automatów).

Menedżer społeczności Baskinator w kanale Discord Helldivers 2 #znane-problemy w dniu 2.09.2024 o 8:01 CST

Zatem w momencie pisania tego tekstu oczekuje się, że dzisiaj zostanie wdrożona łatka lub poprawka, ale dostępnych jest kilka różnych obejść, które mogą pozwolić ci dołączyć do losowych innych graczy.

Zwróć uwagę na liczbę graczy na danej planecie, która jest oznaczona żółtą liczbą po prawej stronie. Im mniej graczy, tym większa szansa, że ​​będziesz musiał wskoczyć do gry Quickplay i mieć dobry oddział losowych graczy. W przeciwnym razie po prostu upewnij się, że masz grupę znajomych na dowolnej platformie razem i przygotujcie się na odkrywanie świata przed wami.

Upewnij się, że jesteś gotowy na wszystko, co Helldivers 2 może ci rzucić, sprawdzając naszą sekcję poniżej i dowiedz się do czego służą próbki kiedy je spotkasz.