Naprawianie błędu „Nie udało się dołączyć do lobby gry” w Helldivers 2

Helldivers 2 to świetna zabawa — gdy tylko uda ci się uruchomić grę zgodnie z przeznaczeniem. Zobaczmy, co możemy zrobić, aby przywrócić Cię do gry, i sprawdźmy, czy istnieje solidne rozwiązanie tego konkretnego irytującego błędu podczas próby dołączenia do gry.

Jak naprawić błąd „Nie udało się dołączyć do lobby gry” w Helldivers 2

Jeśli napotykasz ten błąd, możesz wypróbować kilka różnych rozwiązań, zanim zdecydujesz się na użycie broni nuklearnej na swojej kopii Helldivers 2. Zagłębmy się w rowy i zobaczmy, co może być przyczyną tego problemu dla Ciebie i Twoich znajomych, niezależnie od tego, gdzie grają.

Uruchom ponownie system i router

Jedną z głównych przyczyn takich sytuacji są problemy z Internetem lub po prostu ogólne usterki technologiczne. Jeśli od jakiegoś czasu nie uruchamiałeś ponownie konsoli PlayStation ani komputera, teraz może być na to idealny moment. Czekając na ponowne włączenie systemu, warto także ponownie uruchomić router. Ponowne uruchomienie może zająć kilka minut, więc masz wystarczająco dużo czasu na powrót do normalnego funkcjonowania i przygotowanie Helldivers 2 do akcji.

Sprawdź stan serwera i strony mediów społecznościowych

Jeśli poszedłeś dalej i ponownie uruchomiłeś konsolę i router, ale nadal występują problemy, czas sprawdzić, czy oficjalne zespoły coś powiedziały. Możesz mieć oczy szeroko otwarte na kolejnych stronach, aby uzyskać aktualizacje dla Helldivers 2;

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej strony DownDetector dla Helldivers 2, może ona pojawić się w ciągu kilku dni po jej wydaniu. Bycie na bieżąco z tym, co twórcy informują graczy o tych konkretnych błędach, może zaoszczędzić ci bólu głowy, więc zaglądaj na te strony, jeśli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o jakichkolwiek problemach.

Poczekaj na poprawkę rozwiązującą problem

Helldivers 2 wydaje się być znacznie bardziej popularny, niż pierwotnie przewidywano, więc istnieje szansa, że ​​te problemy zostaną rozwiązane poprzez hotfix lub konserwację serwera. Chociaż konieczność czekania po zakupie gry nigdy nie jest idealna, w grach online czasami pojawia się ten konkretny problem — być może będziemy musieli po prostu poczekać, zanim w końcu będziemy mogli wkroczyć i zacząć usuwać błędy. To najmniej idealna sytuacja, ale być może jest to na razie jedyna opcja, jaką mamy.

W miarę jak Helldivers 2 wciąż się rozwija i dojrzewa, miej oczy szeroko otwarte na naszą sekcję poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze. Dowiedz się, czy możesz graj za darmo z PlayStation+ zanim określisz, gdzie chcesz odebrać swój egzemplarz.