Naprawianie błędu JSON podczas odbierania nagród w grze Helldivers 2 na Twitchu

Jeśli dołożyłeś należytej staranności i obserwowałeś, jak Demokracja rozprzestrzenia się w celu zdobycia nowego sprzętu, możesz czuć się sfrustrowany, próbując go wykorzystać. Zobaczmy, czy istnieje sposób na ominięcie błędu JSON, czy też będziemy musieli poczekać Demokratycznie na wdrożenie poprawki.

Czy możesz naprawić błąd JSON podczas realizacji zrzutów Twitch Helldivers 2 na Steam?

Podczas próby wykorzystania kodu Twitch Drop dla Helldivers 2 wielu graczy napotkało błąd JSON, który jest ogólnym błędem pokazującym, że zbyt wiele osób próbuje wykorzystać swój kod w tym samym czasie lub strona nie przekierowuje do właściwej lokalizacji. Zobaczmy, co możemy zrobić, aby to naprawić.

Spróbuj wykorzystać kod później

Choć może to zabrzmieć głupio, odczekanie kilku godzin, aż spróbujesz ponownie wykorzystać kod, może być najłatwiejszym sposobem na zdobycie darmowej zbroi. Jak widać po wielu błędy w dobieraniu partnerów które nękają Helldivers 2 od chwili jego premiery, cieszą się one nieco większą popularnością, niż początkowo oczekiwano. Oznacza to, że duża liczba graczy może próbować odebrać swoje nagrody w tym samym czasie, więc po prostu poczekaj i spróbuj ponownie później.

Spróbuj brutalnego wymuszenia

Brzmi to sprzecznie z intuicją, zwłaszcza biorąc pod uwagę poprzednią wskazówkę, którą właśnie przedstawiliśmy, ale Wątki Reddita wspomnieli, że udało im się wykorzystać nagrodę, nieustannie próbując, aż w końcu przekazali kod błędu JSON. Może to być monotonne, ale jeśli masz trochę wolnego czasu, po prostu kontynuuj próbę wykorzystania kodu za pośrednictwem strony internetowej, ponieważ być może w końcu uda ci się ominąć tę stronę i zdobyć swój sprzęt. Jeśli to nie zadziała, po prostu poczekaj, aż strona zostanie naprawiona.

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie oraz ponownie uruchomić komputer

Chociaż nie ma gwarancji, że to zadziała, zawsze możesz wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, której używasz, wraz ze wszystkimi przechowywanymi przez nią plikami cookie. Gdy już to zrobisz, pamiętaj o szybkim ponownym uruchomieniu komputera, aby mieć pewność, że próbujesz wykorzystać kod podczas nowego rozruchu.

Jak wykorzystać nagrody Twitcha w Helldivers 2

Jeśli chcesz zdobyć darmowy zestaw pancerza, którego będziesz mógł użyć w grze Helldivers 2, nie spuszczaj oka z oficjalna strona Helldivers 2. Zanim połączysz swoje konto ze stroną Helldivers 2, musisz najpierw upewnić się, że oglądasz Streamer z włączoną funkcją Drops, o czym odkryłem, gdy zdenerwowałem się, że nie pozwolił mi połączyć moich kont.

Po godzinnym obejrzeniu transmisji z włączonymi Dropami — możesz sprawdzić swoje postępy na stronie Strona ekwipunku Twitch Drops — możesz następnie połączyć swoje konto Twitch ze stroną Helldivers 2. Kod otrzymasz po zapytaniu na platformie, na której grasz. Chociaż osobiście gram na PlayStation 5, słyszałem o niezliczonych problemach związanych z błędem JSON podczas próby wykorzystania tej konkretnej nagrody na Steam. Nie wygląda na to, że zmiana przeglądarki również rozwiąże problem.

Jak długo trwa kampania zrzutów na Twitchu Helldivers 2?

Jeśli nadal napotykasz ten błąd, masz szczęście — kampania Helldivers 2 na Twitchu trwa do 23 lutego. Możesz rozważyć dołączenie do oficjalny kanał Discord Helldivers 2 aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Helldivers, w tym z możliwymi poprawkami tego szczególnie irytującego błędu. Gracze mogą zgłaszać swoje problemy na wiele kanałów, a błąd JSON jest masowo zgłaszany zespołowi moderacyjnemu, więc wkrótce powinno pojawić się rozwiązanie.

Upewnij się, że jesteś na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy Helldivers 2, sprawdzając naszą sekcję poniżej. Dowiedz się, gdzie możesz dostać się w swoje ręce Rzadkie próbkii do czego służą.